2012 01 13 Zapowiedzi Turniejowe
Turniej OWTS nr 1 – reaktywacja

Pierwszy turniej w ramach reaktywacji cyklu OWTS – Otwartych Warszawskich Turniejów Squasha

13.01.2012 SQUASH CITY – PFS B

I OWTS Reaktywacja 2012

Odrobina historii….
Pierwszy Turniej OWTS rozegrany został w styczniu 2003 roku w klubie Sinus na ulicy Zawadowskiej (Wilanów). Turniej wygrał Paweł Kozłowski (Perkoz). Miejsce drugie zajął zawodnik blisko związany z uczestnikiem dzisiejszych zawodów. Miejsce trzecie zdobył późniejszy triumfator cyklu, którego zdjęcie trafiło też na koszulki jednego z późniejszych turniejów. Czwarty był Piotr Samborski a piąty ten, którego nazwiska nie wymienię. Siódmy był późniejszy Mistrz Polski, jedenasty – spiritus movens całego ruchu turniejowego. Dwunasty – znany squashowy globtrotter który przyjechał z zawodnikiem z czwartego miejsca.  Dopiero szesnasty był znany wielu fan turniejów PSA. Siedemnasty był znany nerwus a dwudziesta Ola Krzemińska. Na miejscu 24-ym zaś aktualny kandydat do zajęcia dobrego miejsca w co najmniej finałowej czwórce. Wystartowało 32 zawodników.