MISTRZOSTWA POLSKI SQUASHMASTERS 2012 – HISTORIA

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/479905_4070478605213_523042594_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/65996_4070046154402_817827027_n.jpg


Medaliści Squashmasters


Medaliści Squash Masters – Lista chronologiczna

  • Mistrzostwa Szczecina 2012

Kobiety
złoto – Iwona Pawlak (Szczecin)
srebro – Aneta Zaborowska (Szczecin)
brąz – Sylwia Duszyńska (Szczecin)
Mężczyźni 35+
złoto – Piotr Misiło (Szczecin)
srebro -  Cezary Kusy (Szczecin)
brąz – Grigoris Ikonomu (Szczecin)
Mężczyźni 45+
złoto – Dariusz Przyłuski (Poznań)
srebro -  Robert Dworakowski (Szczecin)
brąz – Krzysztof Romański (Szczecin)

  • Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska 2012

OPEN 35+
złoto – Tomasz Krysicki [Zgierz]
srebro – Tomasz Kabarowski [Wrocław]
brąz – Piotr Kowalski [Bolesławiec]
OPEN 45+
złoto – Tomasz Krysicki [Zgierz]
srebro – Peter Surray [Częstochowa]
brąz – Damian Hanaj [Wrocław]

  • II Otwarte Mistrzostwa Poznania 2012

OPEN 35+
złoto – Grzegorz Tiger Sowa [Zielona Góra]
srebro – Tomasz Banasiak [Warszawa]
brąz – Damian Maliński [Poznań]
OPEN 45+
złoto – Waldek Kobus [Warszawa]
srebro – Maciek Kędzierski [Ostrów Wielkopolski]
brąz – Jerzy P. Kaczmarek [Poznań]

  • Mistrzostwa Polski 2011

Kobiety
złoto – Ewa Buczkowska [Poznań]
srebro – Agnieszka Komorowska-Różycka [Warszawa]
brąz – Katarzyna Żywiecka [Warszawa]
Mężczyźni 35+
złoto – Maciek Maciantowicz [Kraków]
srebro – Maciek Lubiak [Warszawa]
brąz – Waldek Paturej [Warszawa]
Mężczyźni 40+
złoto – Łukasz Nitka [Kraków/Squash4You]
srebro –  Michał Grzybowski [Warszawa]
brąz – Wojtek Kaźmierowski [Warszawa/Squash City]
Mężczyźni 45+
złoto – Jacek Ładny [Warszawa]
srebro – Franek Pepliński [Kraków]
brąz – Jarek Glina [Warszawa]
Mężczyźni 50+
złoto – Zbyszek Karpiński [Warszawa]
srebro – Piotr Stachura [Gdynia]
brąz – Jerzy Szyszak [Warszawa]

  • I Otwarte Mistrzostwa Poznania 2011

Kobiety
złoto – Katarzyna Teinert (Poznań)
srebro – Ewa Buczkowska [Poznań]
brąz – Justyna Felbór [Poznań]
Mężczyźni 35+
złoto – Jarosław Terlecki (Wrocław)
srebro – Krzysztof Stalewski (Olsztyn)
brąz – Marcin Herzog [Poznań]
Mężczyźni 40+
złoto -   Tomasz Banasiak (Warszawa)
srebro – Włodek Grzelczak (Stęszew)
brąz – Przemysław Matuszyk (Gorzów Wlkp.)
Mężczyźni 45+
złoto – Mariusz Szymkowiak (Poznań)
srebro -  Waldemar Kobus (Warszawa)
brąz – Jerzy Szyszak (Warszawa)
Mężczyźni 50+
złoto – Jerzy Szyszak (Warszawa)
srebro – Mariusz Szymkowiak (Poznań)
brąz – Zenon Waniak (Wrocław)

  • Mistrzostwa Polski 2010

Kobiety
złoto – Lucyna Kręcichwost (Bielsko-Biała)
srebro – Magda Knapik (Kraków)
brąz – Aleksandra Wajman (Kraków)
Mężczyźni 35+
złoto – Maciej Maciantowicz (Kraków)
srebro – Waldek Paturej (Warszawa)
brąz – Łukasz Nitka (Kraków)
Mężczyźni 40+
złoto -   Jacek Szubert (Wrocław)
srebro – Tomasz Nowak (Kraków)
brąz – Włodek Grzelczak (Stęszew)
Mężczyźni 45+
złoto – Jacek Ładny (Warszawa)
srebro – Franek Pepliński (Kraków)
brąz – Mariusz Szymkowiak (Poznań)

  • I Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2010

Kobiety
złoto – Agnieszka Komorowska (Warszawa)
srebro – Agnieszka Wasielewska [Warszawa]
brąz -Sylwia Balczyńska [Warszawa]
Mężczyźni 35+
złoto – Andrzej Wierzba (Warszawa)
srebro – Paweł Szostek (Warszawa)
brąz – Krzysztof Stalewski (Olsztyn)/Marcin Ratigowski [Warszawa]
Mężczyźni 40+
złoto -   Jacek Szubert (Wrocław)
srebro – Włodek Grzelczak (Stęszew)
brąz – Jarosław Glina (Warszawa)/Tomek Banasiak [Warszawa]
Mężczyźni 45+
złoto – Peter Horlyck [Dania]
srebro – Mariusz Szymkowiak (Poznań)
brąz – Zbyszek Karpiński (Warszawa)/Jarosław Glina (Warszawa)
Mężczyźni 50+
złoto – Jerzy Szyszak (Warszawa)
srebro – Wojtek Kaliski (Warszawa)
brąz – Marek Drabik (Warszawa)

  • Mistrzostwa Polski 2009

Kobiety
złoto – Lucyna Kręcichwost (Bielsko-Biała)
srebro – Małgorzata Solecka (Warszawa) (Kraków)
brąz – Justyna Felbór (Poznań)
Mężczyźni 35+
złoto – Marcin Kozik (Zabrze)
srebro – Waldek Paturej (Warszawa)
brąz – Łukasz Nitka (Kraków)
Mężczyźni 40+
złoto -   Jacek Szubert (Wrocław)
srebro – Włodek Grzelczak (Stęszew)
brąz – Jarosław Glina (Warszawa)
Mężczyźni 45+
złoto – Zbyszek Karpiński (Warszawa)
srebro – Mariusz Szymkowiak (Poznań)
brąz – Jarosław Glina (Warszawa)
Mężczyźni 50+
złoto – Jerzy Szyszak (Warszawa)
srebro – Marek Kozłowski (Warszawa)
brąz – Mirosław Jakuła (Czosnów)

  • Mistrzostwa Polski 2008

Kobiety
złoto – Ewa Małyszko (Warszawa)
srebro – Magdalena Knapik (Kraków)
brąz – Aldona Dworakowska (Warszawa)
Mężczyźni 35+
złoto – Andrzej Wierzba (Warszawa)
srebro – Jacek Kalinowski (Warszawa)
brąz – Paweł Szostek (Warszawa), Waldemar Paturej (Warszawa)
Mężczyźni 40+
złoto -   Jarosław Glina (Warszawa)
srebro – Jacek Szubert (Wrocław)
brąz – Marek Godula (Łódź), Nicolas Malapert (Chatillion Sur Seine)
Mężczyźni 45+
złoto – Zbyszek Karpiński (Warszawa)
srebro – Mariusz Szymkowiak (Poznań)
brąz – Piotr Stachura (Sopot)
brąz – Grzegorz Jaroś (Warszawa)
Mężczyźni 50+
złoto – Jerzy Szyszak (Warszawa)
srebro – Wojciech Kaliski (Warszawa)
brąz – Zbigniew Szwagierczak (Poznań)
Mężczyźni 55+
złoto – Mirosław Danby-Ash (Warszawa)
srebro – Yoel Birman (Warszawa)
brąz – Andrzej Górski (Warszawa)

  • Mistrzostwa Polski 2007

Kobiety
złoto – Ewa Małyszko (Warszawa)
srebro – Justyna Felbór (Poznań)
brąz – Sylwia Dobosz (Warszawa)
Mężczyźni 35+
złoto – Andrzej Wierzba (Warszawa)
srebro – Marcin Kozik (Zabrze)
brąz – Paweł Szostek (Warszawa), Łukasz Nitka (Kraków)
Mężczyźni 40+
złoto – Jacek Kalinowski (Warszawa)
srebro – Piotr Dziewięcki (Warszawa)
brąz – Jacek Ładny (Warszawa), Paweł Kozłowski (Warszawa)
Mężczyźni 45+
złoto – Zbyszek Karpiński (Warszawa)
srebro – Waldemar Kobus (Warszawa)
brąz – Piotr Stachura (Sopot)
Mężczyźni 50+
złoto – Jerzy Szyszak (Warszawa)
srebro – Jan Maj (Warszawa)
brąz – Wojciech Kaliski (Warszawa)

  • Mistrzostwa Polski 2006

Mężczyźni 35+
złoto – Marcin Kozik (Zabrze)
srebro – Jacek Kalinowski (Warszawa)
brąz – Waldek Paturej (Warszawa), Łukasz Nitka (Kraków)
Mężczyźni 40+
złoto – Piotr Dziewięcki (Warszawa)
srebro – Tomasz Krawczyński (Warszawa)
brąz – Grzegorz Jaroś (Warszawa) , Jacek Ładny (Warszawa)
Mężczyźni 45+
złoto – Robert Musiał (Poznań)
srebro – Jerzy Szyszak (Warszawa)
brąz – Zbyszek Karpiński (Warszawa), Mariusz Szymkowiak (Poznań)
Mężczyźni 50+
złoto – Adam Adamczyk (Warszawa)
srebro – Jan Maj (Warszawa)
brąz – Janusz Kotynia (Kraków), Wojciech Kaliski (Warszawa)

  • Mistrzostwa Polski 2005

Kobiety
złoto – Ania Kałmuczak (Poznań)
srebro – Małgosia Kawalec (Warszawa)
brąz – Ewa Małyszko (Warszawa)
Mężczyźni 35+
złoto – Marcin Kozik (Zabrze)
srebro – Jacek Szubert (Wrocław)
brąz – Andrzej Wierzba (Warszawa), Jacek Kalinowski (Warszawa)
Mężczyźni 40+
złoto – Jacek Ładny (Warszawa)
srebro – Michał Samet (Sopot)
brąz – Marek Godula (Łódź), Robert Musiał (Poznań)
Mężczyźni 45+
złoto – Zbyszek Karpiński (Warszawa)
srebro – Michał Pawłowski (Łódź)
brąz – Jurek Szyszak (Warszawa), Mirek Jakuła (Warszawa)

  • Mistrzostwa Polski 2004

Kobiety
złoto – Małgorzata Kawalec (Warszawa)
srebro – Ewa Małyszko (Warszawa)
brąz – Małgorzata Wiernicka (Warszawa)
Mężczyźni 35+
złoto – Jarek Kopyt (Warszawa)
srebro – Jacek Ładny (Warszawa)
brąz – Tomek Nowak (Kraków), Jacek Szubert (Wrocław)
Mężczyźni 40+
złoto – Paweł Kozłowski (Warszawa)
srebro – Robert Musiał (Poznań)
brąz – Zdzisław Kaczyk (Łódź), Marek Godula (Łódź)
Mężczyźni 45+
złoto – Michał Pawłowski (Łódź)
srebro – Marek Stech (Sopot)
brąz – Janusz Wrona (Bielsko Biała), Jurek Szyszak (Warszawa)
Mężczyźni 50+
złoto – Michał Baryżewski (Sopot)
srebro – Adam Adamczyk (Warszawa)
brąz – Yoel Birman (Warszawa), Wojtek Kaliski (Warszawa)

  • Mistrzostwa Polski 2003

Mężczyźni 35+
złoto – Andrzej Wierzba (Warszawa)
srebro – Zdzisław Kaczyk (Łódź)
brąz – Jarosław Kopyt (Warszawa), Paweł Walczak (Kraków)
Mężczyźni 40+
złoto – Marek Stech (Sopot)
srebro – Michał Samet (Sopot)
brąz – Mirosław Jakuła (Czosnów), Paweł Kozłowski (Warszawa)
Mężczyźni 45+
złoto – Adam Adamczyk (Warszawa)
srebro – Jan Boboli (Warszawa)
brąz – Edward Pakuła (Sopot), Janusz Wrona (Bielsko-Biała)


Medaliści Squash Masters – Lista alfabetyczna

Adam Adamczyk (Warszawa) 2003 złoto/MP45+; 2004 srebro/MP50+; 2006 złoto/MP50+
Michał Baryżewski (Sopot) 2004 złoto/MP50+
Yoel Birman (Warszawa) 2004  brąz/MP50+; srebro/MP55+
Jan Boboli (Warszawa) 2003  srebro/MP45+
Mirosław Danby-Ash (Warszawa) 2008 złoto/MP55+
Sylwia Dobosz (Warszawa) 2007 brąz MP
Piotr Dziewięcki (Warszawa) 2006  złoto/MP40+; 2007 srebro/MP40+
Aldona Dworakowska (Warszawa) 2008 brąz MP
Justyna Felbór (Poznań) 2007 brąz; 2009 brąz MP
Jarosław Glina (Warszawa)  2008 złoto/MP40+; 2009 brąz/MP45+
Marek Godula (Łódź) 2004  brąz/MP40+; 2005 brąz/MP40+; 2008 brąz/MP40+
Andrzej Górski (Warszawa) 2008 brąz/MP55+
Włodek Grzelczak (Stęszew) 2009  srebro/MP40+; 2010 brąz/MP40+
Mirek Jakuła (Warszawa) 2003 brąz/MP40+; 2005 brąz/MP45+; 2005 brąz/MP50+
Grzegorz Jaroś (Warszawa) 2006 brąz/MP40+; 2008 brąz/MP45+
Zdzisław Kaczyk (Łódź) 2003 srebro/MP35+; 2004 brąz/MP40+
Jacek Kalinowski (Warszawa) 2005 brąz/MP35+; 2006 srebro/MP35+; 2007 złoto/MP40+; 2008 srebro/MP35+
Wojciech Kaliski (Warszawa) 2004 brąz/MP50+; 2006 brąz/MP50+; 2007 brąz/MP50+; 2007 srebro/MP55+
Ania Kałmuczak (Poznań) 2005 złoto MP
Zbyszek Karpiński (Warszawa) 2005 złoto/MP45+; 2006 brąz/MP45+; 2007 złoto/MP45+; 2008 złoto/MP45+; 2009 złoto/MP45+
Małgosia Kawalec (Warszawa) 2004 złoto MP; 2005 srebro MP
Magdalena Knapik (Kraków) 2008  srebro MP; 2010  srebro MP
Waldemar Kobus (Warszawa) 2007 srebro/MP45+
Jarosław Kopyt (Warszawa) 2003 brąz/MP35+; 2004 złoto/MP35+; 2009 brąz/MP40+
Janusz Kotynia (Kraków) 2006 brąz/MP50+
Marcin Kozik (Zabrze) 2005 złoto/MP35+; 2006 złoto/MP35+; 2007 srebro/MP35+; 2009 złoto/MP35+
Marek Kozłowski (Warszawa) 2009  srebro/MP50+
Paweł Kozłowski (Warszawa) 2003 brąz/MP40+; 2004 złoto/MP40+; 2007 brąz/MP40+
Tomasz Krawczyński (Warszawa) 2006  srebro/MP40+
Lucyna Kręcichwost (Bielsko-Biała) 2009 złoto MP; 2010 złoto MP
Jacek Ładny (Warszawa) 2004  srebro/MP35+; 2005 złoto/MP40+ 2006 brąz/MP40+; 2007 brąz/MP40+; 2010 złoto/MP45+
Maciej Maciantowicz (Kraków) 2010 złoto/MP35+
Jan Maj (Warszawa) 2006 srebro/MP50+; 2007 srebro/MP50+
Nicolas Malapert (Chatillion Sur Seine) 2008 brąz/MP40+
Ewa Małyszko (Warszawa) 2004 srebro MP; 2005 brąz; 2007 MP; złoto; 2008 złoto MP
Robert Musiał (Poznań) 2004 srebro/MP40+; 2005 brąz/MP40+; 2006 złoto/MP45+
Tomek Nowak (Kraków) 2004 brąz/MP35+;  2010 srebro/MP40+
Łukasz Nitka (Kraków)  2006 brąz/MP35+; 2007 brąz/MP35+; 2009 brąz/MP35+; 2010 brąz/MP35+
Edward Pakuła (Sopot) 2003 brąz/MP45+
Waldek Paturej (Warszawa) 2006 brąz/MP35+; 2008 brąz/MP35+; 2009 srebro/MP35+;  2010 srebro/MP35+
Michał Pawłowski (Łódź) 2004 złoto/MP45+; 2005 srebro/MP45+
Franek Pepliński (Kraków)  2010 srebro/MP45+
Michał Samet (Sopot) 2003 srebro/MP40+; 2005 srebro/MP40+
Małgorzata Solecka (Warszawa) 2009  srebro MP
Piotr Stachura (Sopot) 2007 brąz/MP45+
Marek Stech (Sopot) 2003 złoto/MP40+; 2004 srebro/MP45+
Paweł Szostek (Warszawa) 2007 brąz/MP35+; 2008 brąz/MP35+
Jacek Szubert (Wrocław) 2004 brąz/MP35+; 2005 srebro/MP35+; 2008 srebro/MP40+; 2009 złoto/MP40+; 2010 złoto/MP40+
Zbigniew Szwagierczak (Poznań) 2008 brąz/MP50+
Jerzy Szyszak (Warszawa) 2004 brąz/MP45+;2005 brąz/MP45+; 2006 srebro/MP45+; 2007 złoto/MP50+; 2008 złoto/MP50+; 2009 złoto/MP50+
Mariusz Szymkowiak (Poznań) 2006 brąz/MP45+; 2008 srebro/MP45+; 2009 srebro/MP45+; 2010 brąz/MP45+
Aleksandra Wajman (Kraków) 2010 brąz/MP
Paweł Walczak (Kraków) 2003 brąz/MP35+
Małgorzata Wiernicka (Warszawa) 2004 brąz MP
Andrzej Wierzba (Warszawa) 2003 złoto/MP35+; 2005 brąz/MP35+; 2007 złoto/MP35+; 2008 złoto/MP35+
Janusz Wrona (Bielsko Biała) 2003 brąz/MP45+; 2004 brąz/MP45+

Turnieje SQUASHMASTERS [data / miasto / obiekt / ranga zawodów]

2003 10 18 Warszawa Sinus I Mistrzostwa Polski 2003
2004 09 11 Warszawa Sinus II Mistrzostwa Polski 2004
2005 09 24 Warszawa Sinus III Mistrzostwa Polski 2005
2006 09 16 Warszawa Sinus IV Mistrzostwa Polski 2006
2007 09 09 Warszawa Squash City V Mistrzostwa Polski 2007
2008 11 15 Warszawa Squash City VI Mistrzostwa Polski 2008
2009 11 28 Poznań MySquash VII Mistrzostwa Polski 2009
2010 05 22 Warszawa Squash City I Otwarte Mistrzostwa Warszawy 2010
2010 11 27 Kraków Squash4You VIII Mistrzostwa Polski 2010
2011 03 03 Poznań MySquash I Otwarte Mistrzostwa Poznania 2011
2011 11 12  Warszawa Squash City IX Mistrzostwa Polski 2011
2011 03 21 Poznań MySquash II Otwarte Mistrzostwa Poznania 2012
2012 08 11 Wrocław Jupiter Sport Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska 2012
2012 10 27 Szczecin SquashZone Mistrzostwa Szczecina 2012
2012 11 24 Sobota k.Poznania SoSquash CTS X Mistrzostwa Polski 2012
2013 11 30 [???????][???????] Mistrzostwa Polski 2013


http://www.teraztenis.pl/img/top.png

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).