2014 05 28 IMP Wyniki Turniejowe

Warszawa na IMP

W IMP 2014 zagrało:
96 seniorów  (64+32)
119 juniorów (8+6+9+8+23+19+16+16+14)
W przypadku juniorów łączna liczba zawodników mogła być wyższa na co wpływ z pewnością miał wybór środy i czwartku na dzień rozgrywania zawodów.
Przedstawiciele warszawskich klubów zanotowali kilka niezłych występów.
Przede wszystkim Squash City wywiozło Tytuł Mistrza Polski dzięki Marcinowi Karwowskiemu a Wojtek Nowisz (Kahuna) załapał się w pierwszej czwórce zawodów męskich nazywanych potocznie OPEN (jaki to OPEN jak dziewczyny i obcokrajowcy nie startują?).
Na dalszych miejscach uplasowali się: 9 miejsce – Marek Jankowski (Squash City/Spektrum Sportu), 14 – Kamil Dominiak (Kahuna/Poznań), 21- Grzesiek Kwiatkowski (Warszawa/Poznań), 30 – Marcin Ratigowski, 45 – Janek Gajl, 53 – Rafał Kozłowski (Warszawa/Lublin).
W zasadzie należałoby zaliczyć Warszawie także trzecie miejsce Łukasz Stachowskiego który jedną nogą funkcjonuje w Warszawie – ale tylko nieoficjalnie ;-) .
W Turnieju Damskim nie było tak dobrze, bo Warszawa straciła Tytuł Mistrzyni Polski który do tej pory był pucharem przechodnim między Kahuną a Squash City. Teraz korona przebywa we Wrocławiu.
Drugie i trzecie miejsce należy teraz do Kahuny (Anka Jurkun i Paulina Krzywicka).
Dominika Witkowska
zajęła miejsce czwarte, Agnieszka Honkisz to miejsce 9!!!. W tej klasyfikacji też mamy nieoficjalną obecność na piątym miejscu przyszywanej warszawianki w osobie Zuzy Sobierajewicz-Dominiak, ale zaznaczam – nieoficjalną ;-) .
W turniejach juniorskich było porównywalnie dobrze jak w turniejach seniorskich.
W G11 piąte miejsce zajęła Marysia Wiąckiewicz (Squash City).
W G15 złoty medal zdobyła Emilia Kaniewska a czwarta była Ewa Wojciechowska (obie Squash City).
W B11 srebrny medal trafił do Aleksandra Fordońskiego (Squash City), miejsce trzecie to Kuba Woziwodzki (kiedyś Warszawa, obecnie Londyn a niedługo Wrocław), piętnasty był Szymon Winiarek (SC) a na miejscach 21, 22 i 23 uplasowali się kolejno Mikołaj Marciniak, Dominik Drzycimski i Michał Sienkiewicz (wszyscy szkółka SC).
W B13 brązowy medal zdobył Aleksander Wierzba (Kahuna). Piąty był Filip Woziwodzki (W-wa/L-n/W-w) przed Piotrem Nowakiem (Squash City). Dziewiąte miejsce trafiło do Aleksandra Kantona (Kahuna) który wygrał ostatni mecz z Robertem Janasiewiczem (Squash City). Szesnasty był Kuba Ostrowski a osiemnasty Kuba Puzio (obaj Squash City).
B15 – znowu sukces – Andrzej Wierzba (Kahuna) kontynuuje rodzinną tradycję i bez straty seta zajął pierwsze miejsce!!!
Siódmy był Marcin Hrycaj (także Kahuna) a dziesiąty Kuba Fordoński (Squash City). Na miejscu piętnastym zakończył IMP Piotr Sienkiewicz (Squash City Targówek).
W B17 Gaweł Kot (Squash City) zajął miejsce 14.
W B19 czwarte miejsce zdobył Maciek Słowiński.
W sumie ekipa Warszawy zdobyła 3 pierwsze miejsca, 3 x drugie, 3 x trzecie i 4 x czwarte.

Całkiem nieźle.
Poniżej wszystkie wyniki szczegółowe wpisane w system ligowe.info

pozdr/wk

Turnieje dziewczynek


Turnieje chłopców



Turniej damski

Turniej męski

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).