Epizod Wakacyjny z Islaverde – lipiec, sierpień, wrzesień 2014

Liga SQUASHMASTERS EPIZOD WAKACYJNY 2014

SKŁAD NA NAJBLIŻSZY TERMIN WYNIKI LIGOWE RANKING ZASADY ARCHIWUM

Pierwszego października rozegraliśmy ostatnią, specjalną kolejkę WAKACYJNEJ LIGI ISLAVERDE. Od lipca do października w 14 kolejkach zagrało 109 zawodników. Liderem klasyfikacji ogólnej został Krzysztof Januszewski. Finałowy turniej (w którym zagrało 7 najlepszych zawodników rankingu) wygrał Grzegorz Kwiatkowski zgarniając nagrodę główną – blender Islaverde. Drugie miejsce w finale zajął Michał Grzybowski któremu los rękoma Aśki Głuskowskiej przekazał drugi blender ;-). Kolejne miejsca zajęli: Marcin Maląg, Krzysiek Januszewski, Grzegorz Multan, Robert Gogłuska i Marcin Ratigowski. Wyniki – być może zaskakujące – zdeterminowane były handicapem zawodników.

Ostatnią, wakacyjną edycję ligową uświetniła degustacja zielonych koktajli z dodatkiem zielonej kawy ISLAVERDE. Partnerem Wakacyjnej edycji była firma ISLAVERDE producent zielonej kawy i blenderów. Więcej o ISLAVERDE na stronie www.islaverde.eu