Baraże do DMP 2018

Baraże do finału PLS

19 maja – SquashCity Targówek

Wyniki rozgrywek barażowych

do turnieju finałowego Damskich DMP awansowały zespoły:Po całym dniu rozgrywek do finałow DMP awansowali:
damskie zespoły:
School of Squash Team – Warszawa = AWANS
Stacja Squash Chicas – Poznań
Anoya United Freaks Team – Stare Babice
Super Truskawki – Wrocław
Squash4you Ladies Team – Kraków

do turnieju finałowego Męskich DMP awansowały zespoły:
7. 11 Punkt Pro Team – Poznań
3. Puretech Kahuna Team 2 – Warszawa
11. SNS Foods Squash Budowlani Łódź

pierwszym lucky looserem jest drużyna z 4 miejsca Team² – Łady
kolejność następnych wylosowana po turnieju jest następująca:
5. Poranne Ptaki – Wrocław
6. SO Squash – Sobota
7. ZEW Sosnowiec Squash Point Team


Partnerem Turnieju Barażowego była firma TF Team – dystrybutor firmy TECNIFIBRE na Polskę.
Oficjalna piłka turnieju to TF Double.

Image result for tecnifibre logo

Podczas turnieju można będzie przetestować najnowsze modele rakiet Carboflex X-Speed:

125, 125 NS, 130, 135

Strona  turniejowa w systemie tournament.tools.


Kontakt z organizatorem turnieju barażowego:

Waldek Kobus
501 160 522
turnieje@m2000.pl


=================


W Finałach DMP (21/23 czerwca – Kraków/Squash4You) walczyć będą:

O tytuł Drużynowych Mistrzyń Polski:

1. Chyba Ty Racquet Squash Team (małopolski)
2. Silver Squash (małopolski)
3. Squash and Euvic Team (mazowiecki)
4. PureTech Kahuna Team (mazowiecki)
5. Squash and More Hit Girls (śląski)
6. 11punkt Girls Crew (wielkopolski)
7. SoSquash Ladies (wielkopolski)
8. Hasta La Vista (dolnośląski)
9. Lub Cube Squash (lubelski)
10. AZS Łódź SquashGirls (łódzki)
11. Stangiel Angels (pomorski)
12. School of Squash Team – Warszawa
13. Stacja Squash Chicas – Poznań
14. Anoya United Freaks Team – Stare Babice
15. Super Truskawki – Wrocław
16. Squash4you Ladies Team – Kraków

O tytuł Drużynowych Mistrzów Polski:

1. SquashCity and Euvic (mazowiecki)
2. Puretech Kahuna Team 1 (mazowiecki)
3. Squash4you Team 1 (małopolski)
4. Squash4you Team 2 (małopolski)
5. S4S Squash for Silesia T1 (śląski)
6. Vitasport Team Żory (śląski)
7. Squash Point Bydgoszcz Team (wielkopolski)
8. Lawyer Line Malta Squash Team (wielkopolski)
9. Exize Polish Lody GiftMaker Panda Ramen Squashwil Hasta La Vista (dolnośląski)
10. Powersquash Team (lubelski)
11. AZS Łódź & Dunlop Sport Squash Team (łodzki)
12. Rampa Squash Team Szczecin (zachodniopomorski)
13. Hedonia Devils Well Done Squash Score (pomorski)
14. 11 Punkt Pro Team – Poznań
15. Puretech Kahuna Team 2 – Warszawa
16. SNS Foods Squash Budowlani Łódź


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).