2005-12-17. IV OWTS

wk  2005-12-17 21:15:14

Sobota 17 grudnia 2005. Sinus Sport Club. Warszawa – Wilanów
Czwarty (i zarazem ostatni w 2005 roku) OWTS sezonu 2005/2006.

Turniej wygrał Marcin Wójcicki. To już drugi turniej OWTS, który zakończył się jego zwycięstwem. Marcin mierzy wysoko i na pewno jego pozycja startowa podczas III Mistrzostw Warszawy będzie bardzo wysoka. Drugie miejsce zajął Jacek Ładny a trzecie Paweł Kozłowski przed Jarkiem Gliną. W finale B triumfował Adam Kowalik przed Łukaszem Paździorkiem i Markiem Drabikiem
W Turnieju zagrało 30 uczestników w tym 4 dziewczyny. Najwyższe miejsce wśród pań (jedenaste) zajęła Dominika Witkowska.

Koszt udziału
klubowicze Sinus Sport Club – 50 zł
pozostali – 60 zł

Oficjalną piłeczką turniejową jest model firmy KARAKAL z dwiema żółtymi kropkami w atrakcyjnej cenie 10 zł za sztukę

Zasady sportowe rywalizacji Podczas turnieju obowiązują “Reguły gry singlowej Światowej Federacji Squasha” przetłumaczone przez Jacka Hibnera (www.stroke.pl).