IMP 2011 LISTY STARTOWE – ZAWODNICY/Kluby


STRONA STARTOWA REGULAMIN TURNIEJU LISTY STARTOWE WYNIKI ONLINE ZASADY PFS PARTNERZY HISTORIA


Aktualizacja 2011 06 07 godzina 05:39

Losowanie turniejów damskiego i męskiego jest na stronie WYNIKI.
Tam znajdzie się też losowanie turniejów juniorskich.

Obiekty/kluby zgłaszające zawodników/deklarowane przez zawodników

Bielsko-Biała/Modelarnia
Częstochowa/Scout Squash Club
Gliwice/Squash Ball Club
Gliwice/Squashmania
Gorzów Wielkopolski/Centrum Rekreacji SUPER
Koszalin/Adria Squash w Koszalinie
Kraków/Squash4You
Kraków/Racquet Squash Club
Łodygowice/Malaka Squash Club
Łódź/ImFIT
Nowy Sącz/Volley Klub
Poznań/MYSQUASH
Poznań/NIKU
Poznań/Squash Park
Szczecin/Squash Center
Tychy/U Przewoźnika
Warszawa/Aerosquash
Warszawa/Kahuna
Warszawa/Sinnet
Warszawa/Squash City Ochota
Wrocław/Squash Club Wrocław
Wrocław/Matchpoint
Zielona Góra/Squash Up

— nie reprezentowane na turnieju—-
Budzistowo/Pajamad
Gdańsk/Good Luck Club
Szczecin/Squash na Rampie
Szczecin/Squash Zone Club

Listy startowe IMPS (PSA National Closed) mężczyźni [limit 64]

{1/2}
[1][WF] Wojciech Nowisz [Warszawa/Kahuna]
[2][WR] Marcin Karwowski [Warszawa/Squash City Ochota]
{3/4}
[3][W] Marcin Kozik [Zabrze/Squashmania]
[4][WR] Maciej Maciantowicz [Kraków/Squash4You]
{5/8}
[5][W] Kamil Dominiak [Warszawa/Kahuna]
[7][WF] Łukasz Stachowski [Poznań/Squash Park]
[8][W] Mateusz Kotra
[Rzeszów/Squash4You]
[9][W] Jacek Hibner [Łódź/AeroSquashMasters]
{9/16}
[11][WR] Łukasz Nitka [Kraków/Squash4You]
[12][W] Przemysław Atras
[Kraków/Racquet Squash Club]
[13][W] Maciej Sikorski [Warszawa/Sinnet]
[14][WR] Szymon Wolek [Tychy/U Przewoźnika]
[15][WF] Piotr Samborski [Poznań/Squash Park]
[16][W] Wacław Staszkiewicz
[Bielsko-Biała/Modelarnia]
[17][WR] Krzysztof Pieńkowski [Strzelce Krajeńskie/AeroSquashMasters]
[18][W] Marek Szymanowski [Poznań/NIKU]
{17/32}
[19][W] Jakub Wasilewski [Zabrze/Squash Ball Club]
[21][WF] Wojciech Kaźmierowski [Warszawa/Squash City Ochota]
[24][WF] Tomasz Gałecki [Poznań/Squash Park]
[26][W] Michał Maliński [Poznań/MYSQUASH]
[27][W] Tomasz Krzyżaniak [Łódź/ImFit]
[28][W] Grzegorz Sławiński [Kraków]
[29][WF] Jakub Jaworski
[Warszawa/Squash City Ochota]
[31][W] Grzegorz Sowa [Zielona Góra]
[32][WR] Jakub Zjawin [Zielona Góra/Squash Up]
[33][WR] Tomasz Bosakowski
[Gliwice/Squashmania]
[35][W] Adam Wasik
[Gorzów Wielkopolski]
[36][WF] Karol Maciejewski
[Poznań/Squash Park]
[37][WR] Michał Grzybowski
[Warszawa]
[38][WR] Marcin Ciszewski [Łódź]
[39][W] Krzysztof Pietras [Kraków/Squash4You]
[41][W] Karol Andrzejczak [Poznań ]Rezygnacja zawodnika po losowaniu
[44][W] Piotr Chocholski [Poznań/Squash Park] - Zawodnik promowany przejściem do drabinki {17/32} po rezygnacji zawodnika {17/32}
{33/64}
[45][WF] Damian Maliński [Poznań/MYSQUASH]
[46][W] Marcin Wiśniewski
[Warszawa]
[47][W] Maciej Kliś [Łodygowice/Malaka Squash Club]
[48][W] Grzegorz Gigoń [Gliwice/Squashmania]
[49][WR] Grzegorz Leśniański
[Warszawa]
[50][W] Michał Przytuła [Poznań/NIKU]
[51][W] Grzegorz Kwiatkowski
[Poznań/AeroSquashMasters]
[53][W] Jakub Krysicki [Łódź/IMFIT]
[58][W] Waldemar Paturej [Warszawa/Sinnet/AeroSquashMasters]
[60][W] Mirosław Łobos [Gliwice/Squashmania]
[61][W] Piotr Bareński
[Warszawa]
[64][W] Bartosz Gil
[Kraków/Squash4You]
[65][WF] Marek Wojnarski
[Wrocław/Matchpoint]
[66][W] Szymon Szczęsny
[Wrocław]
[68][W] Andrzej Borkowski [Wrocław/Squash Club Wrocław]
[69][WR] Jan Gajl [Warszawa/Squash City Ochota]
[71][W] Adam Michańków [Poznań/Squash Park]
[74][W] Robert Gogłuska [Warszawa]
[75][WP] Wojciech Karwowski [Warszawa]
[76][W] Konrad Tyma [Gorzów Wielkopolski]
[77][W] Grzegorz Multan [Warszawa/AeroSquashMasters]
[78][W] Waldek Kobus
[Warszawa] Rezygnacja zawodnika po losowaniu
[79][W] Marcin Stępnik [
Gliwice/Squashmania]
[80][W] Grzegorz Gajewski [Szczecin/Squash Center]
[81][W] Maciej Wieczorek [Częstochowa/Scout Squash Club]
[82][WR] Rafał Nikiel [Gliwice/Squashmania]
[84][W] Robert Łuniewski [Warszawa/Kahuna]
[89][W] Grzegorz Kaleta [Pinczów/Squash4You]
[91][W] Tomasz Peukert [Poznań]
[92][W] Damian Kędziora [Poznań]
[249][W] Michał Brański Grupa o2 [Warszawa/Kahuna] [DZIKA KARTA OD ORGANIZATORA TURNIEJU]
[93][W] Bartosz Świerczyński [Warszawa] Zawodnik promowany przejściem do drabinki {33/64} po rezygnacji zawodnika {17/32}
[94][W] Adam Ciempka [Wrocław/Squash Club Wrocław] Zawodnik promowany przejściem do drabinki {33/64} po rezygnacji zawodnika {33/64}

Rezerwa
[DZIKA KARTA 2 - nieprzyznana]
[97][W] Łukasz Oleksy [Białystok]
[98][WR] Maciej Chrzanowski [
Gliwice/Squashmania]
[101][W] Cezary Kusy
[Szczecin/Squash Zone Club]
[102][] Tomasz Banasiak [Warszawa/Sinnet]
[104][] Michał Kotra [Rzeszów]
[106][] Nikos Karampotis [Bielsko-Biała/Malaka Squash Club] – wniosek o dziką kartę [uzasadnienie - matura]
[121][] Marcin Grabowski [Wrocław]
[123][] Jakub Czarnecki [Poznań/MYSQUASH]
[125][] Arkadiusz Podziewski [Warszawa]
[133][] Wojciech Skublewski [Warszawa]
[143][] Stefan Brzeziński [Kraków]
[144][] Mikołaj Modrzewski [Warszawa]
[154][] Krzysztof Michalczyk [Szczecin/Squash na Rampie]
[157][] Jacek Domański [Warszawa]
[164][] Piotr Kuźmiński [Warszawa]
[199][] Jakub Krzanik [Kraków/Racquet Squash Club]
[206][] Mariusz Pietrzyk [Darłowo/Adria Squash Klub]
[210][] Tomasz Rusinowski  [Gliwice]
[239][] Tomasz Fajfer [Warszawa]
[242][] Michał Stanosz [Warszawa]
[276][] Dariusz Korzeniewski [GOOD LUCK CLUB Gdańsk]
[278][] Artur Gałka [Sopot]
[331][] Piotr Kania [Olsztyn]
[540][] Tomasz Wawszczyk [Warszawa/Sinnet]
[xxx][W] Adrian Jaworski [Warszawa]

w nawiasie po [rankingu] litera [W] oznacza weryfikację finansową udziału (opłatę sportową).

spadli z listy
Terlecki
Lubiak
Suchocki
Mądry
Połeć

Listy startowe IMPS (WISPA Super Challenger) kobiety [limit 32]

{1/2}
[1][W] Anna Jurkun [Warszawa/Kahuna]
[2][W] Paulina Krzywicka [Warszawa/Kahuna]
{3/4}
[3][WR] Dominika Witkowska [Warszawa/Squash City Ochota]
[4][W] Ewa Buczkowska [
Poznań/MYSQUASH]
{5/8}
[5][WF] Zuzanna Sobierajewicz [Poznań/Squash Park]
[6][W] Natalia Ryfa [
Poznań/MYSQUASH]
[7][W] Magdalena Ryczko [Bielsko-Biała]
[8][W] Katarzyna Teinert [
Poznań/MYSQUASH]
{9/16}
[9][W] Aleksandra Wajman [Kraków]
[11][W] Agnieszka Gołębiowska
[Zabrze/Squashmania]
[15][W] Jagoda Danielewicz [Budzistowo/Pajamad] - Rezygnacja zawodnika po losowaniu
[23][] Justyna Płachta [Kraków]
[31][W] Dorota Jargiło [Warszawa]
[41][W] Dorota Grzechowiak [Poznań/MYSQUASH] – zgłoszona kontuzja
[53][WR] Magda Kamińska [Bogatynia] – wniosek o dziką kartę
[69][W] Aleksandra Krawczyk [Warszawa/Kahuna] – Zawodnik promowany przejściem do drabinki {8/16} po rezygnacji zawodnika {8/16}
[135][W] Agnieszka Honkisz [Warszawa] - Zawodnik promowany przejściem do drabinki {8/16} po rezygnacji zawodnika {8/16}

Listy startowe IMPJ U11 [limit* 16]

{1/2}
[1][WR] Filip Woziwodzki [Warszawa]
[2][WR] Jakub Woziwodzki
[Warszawa]
{3/4}
[4][W] Marcel Teschner [Poznań/MYSQUASH]
[5][] Michał Podziewski [Warszawa/Squash City Ochota]
{5/8}
[6][W] Tobiasz Rybaczewski [Poznań/MYSQUASH]
[7][W] Tytus Felbór [Poznań/MYSQUASH]
[9][W] Patryk  Zakrzewski
[Poznań/MYSQUASH]
[12][W] Natalia Czekaj
[Kraków/Racquet Squash Club]
{9/16}
[13][W] Piotr Stelmaszyk
[Poznań/MYSQUASH]
[14][w] Jakub Trzciński
[Kraków/Racquet Squash Club]
[17][W] Adam Rektor
[Poznań/MYSQUASH]
[21][WR] Piotr Penkala [Warszawa/Squash City Ochota]
[xxx][WR] Helena Grzybowska [Warszawa/Kahuna] - Rezygnacja zawodnika po losowaniu
[xxx][W] Jakub Gołębiowski [Zabrze/Squashmania]
[xxx][W] Aleksander Kozik
[Zabrze/Squashmania]
[][] Antoni Kożuchowski [Warszawa/Squash City Ochota]

Listy startowe IMPJ U13 [limit* 16]

{1/2}
[2][WR] Jan Walczuk [Warszawa/Squash City Ochota]
[3][W] Piotr Śliwowski [
Poznań/MYSQUASH]
{3/4}
[4][W] Franciszek Połencki [Poznań/MYSQUASH]
[6][W] Łukasz Czarnecki [Warszawa/Squash City Ochota]
{5/8}
[7][W] Ernest Sieczkowski [Poznań/MYSQUASH]
[9][W] Kuba Wierszyłłowski [Poznań/MYSQUASH]
[10][W] Mikołaj Szymkowiak [
Poznań/MYSQUASH]
[11][W] Maciej Forreiter [Poznań/MYSQUASH]
{9/16}
[12][W] Majka Dudzińska [Poznań/MYSQUASH]
[14][W] Mateusza Szabelski [
Poznań/MYSQUASH]
[18][] Oskar Borkowski
[Koszalin/Adria Squash Koszalin]
[21][WR] Julian Berej
[Warszawa/Squash City Ochota] - Rezygnacja zawodnika po losowaniu
[][] Artur Trębski [Warszawa/Squash City Ochota]
[][] Franciszek Kożuchowski [Warszawa/Squash City Ochota]
[][] 15
[][] 16

Listy startowe IMPJ U15 [limit* 16]

{1/2}
[01][W] Krzysztof Dobrzelecki [Gorzów Wielkopolski/Centrum Rekreacji SUPER]
[01][W] Piotr Hemmerling [
Poznań/MYSQUASH]
{3/4}
[2][W] Maciej Słowiński [Warszawa/Aerosquash]
[3][W] Bartek Handschuh [
Poznań/MYSQUASH]
{5/8}
[4][W] Max Surdziel [Poznań/MYSQUASH]
[6][W] Artur Machno
[Kraków/Racquet Squash Club]
[8][W] Marek Roszkowski [
Poznań/MYSQUASH]
[10][W] Mikołaj Kordalewski
[Warszawa/Squash City Ochota] - Rezygnacja zawodnika po losowaniu
{9/16}
[11][] Aleksandra Podziewska [Warszawa/Squash City Ochota]
[13][W] Maciej Szura [Kraków/Racquet Squash Club]
[20][W] Jan Uryga
[Warszawa]
[22][W] Maciej Kowalski [Warszawa/Squash City Ochota]
[27][W] Gaspar Rybaczewski [Poznań/MYSQUASH]
[26][WR] Paweł Narecki
[Warszawa/Squash City Ochota]

Listy startowe IMPJ U17 [limit* 24]

{1/2}
[1][W] Paulina Krzywicka [Warszawa/Kahuna]
[2][W] Kuba Handshuh [
Poznań/MYSQUASH]
{3/4}
[3][W] Adam Pełczyński [Poznań/MYSQUASH]
[4][W] Natalia Ryfa [
Poznań/MYSQUASH]
{5/8}
[5][W] Jakub Czarnecki [Poznań/MYSQUASH]
[6][W] Adrian Marszał
[Kraków/Racquet Squash Club]
[7][W] Michał Szczepankiewicz
[Poznań/MYSQUASH] - Rezygnacja zawodnika po losowaniu
[8][W] Klaudia Borek [Nawojowa/Volley Klub Nowy Sącz]
{9/16}
[9][] Patryk Mazurek [Bielsko-Biała/Modelarnia] Zawodnik promowany przejściem do drabinki {5/8} po rezygnacji zawodnika {5/8}
[10][W] Michał Jachimowicz [Kraków/Racquet Squash Club]
[14][] Filip Mazurkiewicz [Kraków]
[16][W] Emilia Chmielowska [Kraków/Racquet Squash Club]
[25][W] Aleksandra Krawczyk [Warszawa/Kahuna]
[45][] Piotr Gumola [Bielsko-Biała/Modelarnia]
[46][] Szymon Dobrowolski [Bielsko-Biała/Modelarnia] - Rezygnacja zawodnika po losowaniu
[xxx][W] Michał Szymczak [Wałbrzych] wniosek o przyznanie dzikiej karty
{17/24}
[xxx][] Nadia Sak [Koszalin/Adria Squash Koszalin]
[xxx][] Michał Kędzierski [Bielsko-Biała/Modelarnia]
[xxx][] Hubert Kaźmierczak [Bielsko-Biała/Modelarnia]
[xxx][W] Katarzyna Gołębiowska [Zabrze/Squashmania]
[xxx][W] Maciej Schulz [Szałsza/Squashmania]

Listy startowe IMPJ U19 [limit* 8]

{1/2}
[1][W] Nikos Karampotis [Bielsko-Biała/Malaka Squash Club]
[2][W] Jakub Wasilewski [Zabrze/Squash Ball Club]
{3/4}
[3][W] Michał Kotra [Rzeszów]
[4][WR] Jan Gajl
[Warszawa/Squash City Ochota]
{5/8}
[5][WR] Michał Kuźmiński [Warszawa/Squash City Ochota]
[11][W] Aleksander Petrys
[Kraków/Racquet Squash Club]
[xxx][W] Piotr Sławik
[Kraków/Racquet Squash Club]

* limity w juniorskich kategoriach mogą być rozszerzone przez Komitet organizacyjny w przypadku większej liczby zgłoszeń. Jeśli do 28 maja (sobota) liczba zgłoszeń  nie przekroczy limitu – lista danej kategorii zostanie ostatecznie zamknięta.
Uwaga: w przypadku zawodników nieklasyfikowanych w rankingu PFS – potrzebna jest pisemna rekomendacja zgłaszającego klubu/obiektu lub instruktora/trenera.

=========
Ostateczny skład turniejów seniorskich zostanie ustalony w dniu 30 maja o godzinie 9.00. Brak odpowiedzi na ponaglenie w sprawie opłaty sportowej do w/w momentu będzie traktowany jako rezygnacja ze startu w IMP2011. Losowanie Turniejów damskiego i męskiego odbędzie się poniedziałek o godzinie 17:30 w Squash City. Losowanie Turniejów juniorskich przewidziane jest na wtorek  o godzinie 19:00 w Squash City.
Turniej męski rozegrany zostanie zgodnie z planem przez 64 zawodników przy czym Komitet Organizacyjny przyznał Sponsorowi Tytularnemu Grupie o2 jedną dziką kartę. Drugiej Dzikiej Karty nie przyznano.
Turniej Damski będzie rozegrany wśród wszystkich zweryfikowanych zawodniczek.
Skład poszczególnych Turniejów Juniorskich zostanie ustalony w poniedziałek 30 maja po weryfikacji uczestników.

w imieniu Komitetu Organizacyjnego IMP2011
Waldek Kobus



(c) m2000

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).