LIGA SQUASHMASTERS 2024 vol.II (50) – Info + WYNIKI

WAKACYJNA EDYCJA Ligi SQUASHMASTERS [50] PIĘĆDZIESIĄTY SEZON LIGOWY!!!

Przed nami trzecia czerwcowa kolejka.

Prognozowane składy na zawody 26 czerwca…

Nowa – już pięćdziesiąta – WAKACYJNA edycja.

Aktualnie cena startu w Lidze to 75 zł płatne PRZED LIGĄ BLIKIEM na numer 501160522.

Zgłoszenia potencjalnych chętnych do gry -> 501 160 522.
O udziale decyduje rozmowa kwalifikacyjna na temat poziomu sportowego potencjalnego uczestnika…

Wskazana jest znajomość przepisów gry w squasha – w szczególności – zdanie testu zero na stronie WSO – https://worldsquashofficiating.com/

Aktualizacja skłądów wg informacji po lidze 19 czerwca:

-> 2024 06 21 – 10:56

Grupy na godzinę 19 i 21

Dominik Kobylarz
Kuba Jędrzejczak
Krzysiek Januszewski
Sebastian Grzelak
Mykhaylo Bogdan
Piotr Zieliński
Sebastian Pietrzak
Mariusz Księżnik
Martin Hyams
Paweł Ziobroń
Paweł Ziemiański

Amjad Moqade [NEW]
Bartek Bogdanowicz 
Bartek Nowak
Dymitr Muhamednazarov 
Filip Pietrzyk
Kamil Łuczkowski
Kamil Madanowski
Kirył Kolchanov
Krzysiek Andrzejewski
Maciek Czerwiński
Marcin Szyperek
Mariusz Pietkiewicz
Michał Zalewski
Nikola Nosan
Oleg Babkevich
Paweł Ziniewicz
Rusłan Ivashkiv
Waldek Knedler
Wojtek Kofin
Wojtek Musielak

do potwierdzenia

Bartek Stanowski ???
Mateusz Maryniak ????

wolne miejsce w tym lub następnych tygodniach- call 501 160 522

Rezerwa:

Waldek Kobus

[ ] wolne miejsce call 501 160 522

 

Zamrażarka

======
pozdr/wk


WYNIKI PIĘĆDZIESIĄTEJ LIGI WAKACYJNEJ SQUASHMASTERS 2024



RANKING LIGI NOWOROCZNEJ 2024 [49]

[10 najlepszych wyników z okresu: 1 MAJA – 30 SIERPNIA]





liga 12.28 i 12. 21

28.12

Grupa A start 19:00 KORTY 1/2. Skład – 6/7 osób.

Krzysztof Pieńkowski [1]
Mateo Foks [0]
Piotr Bareński [2]
Marcin Ratigowski [1]
Artur Żuliński [0]
Grzegorz Multan [1]
Tomek Karwala [2]  

Grupa B start 19:00 KORTY 3/4. Skład – 6/7 osób.

Michał Grzybowski [-2]
Arek Podziewski [0]
Zbyszek Karpiński [-1]
Piotr Zagajewski [2]
Kuba Wroniecki [0]
Andrzej de Roy [2]
Krzysztof Januszewski [0]

Grupa C1/C2 start 19:00 KORTY 5/6. Skład – 6/7 osób.

Jacek Domański [0] do potwierdzenia
Mikołaj Modrzewski [0]
Jarosław Glina [0]
Waldek Kobus [0]
Kacper Kozikowski [0]
Piotr Korzniakow [-1]
Jacek Kowalski [0]

Grupa C2 start 19:00 KORTY 7/8. Skład – 6/7 osób.

odwołana z powodu zbyt małej frekwencji

Rezerwa do C1/C2

Grupa D1 start 21:00 KORTY 1/2. Skład – 7/8 osób.

Marcin Mastykarz [3]
Dariusz Dziewanowski [-2]
Radek Kuźmiński [-3]
Tomek Rewera [.0]
Marcin Wrana [0]
Olivier Dal Vecchio [-1]
Marcin Lohmann [.0]
Grzegorz Gago

Grupa D2 start 21:00 KORTY 3/4. Skład – 7/8 osób.

Robert Świdziński [1]
Marcin Bieńko [0]
Krzysztof Matowski [-1]
Janusz Zadworny [3]
Przemek Jakubowski [2]
Michał Sosnowski [2]
Artur Smagacz [3]

Grupa E1 start 21:00 KORTY 5/6. Skład – 7/8 osób.

Michał Kozłowski [0]
Mariusz Księżnik [.0]
Adam Żurek [0]
Mateusz Dziewanowski [-2]
Bartek Majewski [0]
Darek Wojda [0]
Cezary Kramp [0]
Przemek Pluta [2]

Grupa E2 start 21:00 KORTY 3/4. Skład – 7/8 osób.

Adam Fus [0]
Rafał Kawala [0]
Waldek Knedler [2]
Jarek Kowalewski [3]
Tomek Nazar [0]
Tomek Fajfer [0]
Michał Pozarzycki []

REZERWA DO D/E

d Patryk Glina [0] do potwierdzenia
e Dorota Jargiło [0] do potwierdzenia
e Maciek Chmielowski [0] do potwierdzenia
e Piotr Szwarc [.0] do potwierdzenia
[]

ZAMRAŻARKA [START ew 21.12 lub 28.12]

4 Miłosz Ryniecki [0]

================================================================

21.12

===========================================================
Grupa A start 19:00 KORTY 1/2. Skład – 6/7 osób.

Grzegorz Kwiatkowski [1]
Krzysztof Pieńkowski [1]
Mateo Foks [0]
Piotr Bareński [2]
Marcin Ratigowski [1]
Artur Żuliński [0]
Piotr Gorzelak [0]

Grupa B start 19:00 KORTY 3/4. Skład – 6/7 osób.

Michał Grzybowski [-2]
Grzegorz Multan [1]
Tomek Karwala [2]
Arek Podziewski [0]
Robert Gogłuska [0]
Zbyszek Karpiński [-1]
Piotr Zagajewski [2]

Grupa C1 start 19:00 KORTY 5/6. Skład – 6/7 osób.

Kuba Wroniecki [0]
Kamil Renyi [0]

Mikołaj Modrzewski [0]
Marcin Mastykarz [3]
Waldek Kobus [0]
Tomek Kwiatkowski [0]

Grupa C2 start 19:00 KORTY 7/8. Skład – 6/7 osób.

Jarosław Glina [0]
Krzysztof Januszewski [0]

Darek Malewski [0]
Tomek Wilczyński [0]
Robert Świdziński [1]
Dariusz Dziewanowski [-2]
Franek Pepliński [-1]

Rezerwa do C1/C2

Grupa D1 start 21:00 KORTY 1/2. Skład – 7/8 osób.

Kacper Kozikowski [0]
Radek Kuźmiński [-3]
Tomek Rewera [.0]
Paweł Kęsicki [0]
Michał Leowski [0]
Marcin Bieńko [0]
Jacek Domański [0]
Adam Żurek [0]

Grupa D2 start 21:00 KORTY 3/4. Skład – 7/8 osób.

Rafał Langowski [0]
Piotr Korzniakow [-1]
Marcin Lohmann [.0]
Adam Fus [0]
Mariusz Księżnik [.0]
Rafał Kawala [0]
Krzysztof Matowski [-1]
d Janusz Zadworny [3] do potwierdzenia

Grupa E1 start 21:00 KORTY 5/6. Skład – 7/8 osób.

Mateusz Dziewanowski [-2]
Mariusz Pietrzyk [1]
Waldek Knedler [2]
Jacek Kowalski [0]
Sebastian Nawrath [0]
Miłosz Ryniecki [0]
Michał Kujawski [0]
Tomek Nazar [0]

Grupa E2 start 21:00 KORTY 3/4. Skład – 7/8 osób.

Przemek Jakubowski [2]
Jarek Kowalewski [3]
Darek Wojda [0]
Bartek Majewski [0]
Olivier Dal Vecchio [-1]
Maciek Lickiewicz [0]
Kaja Owczarczyk [0]

REZERWA DO D/E

Piotr Szwarc [.0] do potwierdzenia
[]

ZAMRAŻARKA [START ew 21.12 lub 28.12]

[]

28 GRUDNIA 2011 (Liga )

b .Bartek Knedler [1]
c Andrzej de Roy [2]
e Bartosz Gruszczyński [0] do potwierdzenia
e Dorota Jargiło [0] do potwierdzenia
e Jan Przeor [0] do potwierdzenia
d Michał Stanosz [0] do potwierdzenia
c Piotr Misiło [0] do potwierdzenia[]
e Tomek Fajfer [0] do potwierdzenia []
d Hubert Brzeżawski [0]
d Michał Sosnowski [2]
d Patryk Glina [0]
e Cezary Kramp [0] do potwierdzenia
e Marcin Wrana [0]
d Michał Kozłowski [0]
Marcin Niewulis [.0] do potwierdzenia
Agnieszka Honkisz [0] do potwierdzenia
Maciek Chmielowski [0] do potwierdzenia
Artur Smagacz [-1]
[]

30 GRUDNIA 2011

Ligowy Turniej B – Nocne Mistrzostwa Warszawy 2011.

[] Waldek Kobus
[]
Wojtek Kaliski [0]
[]
[]
[]

.

==========================================================d

analiza kolejki nr 7 do składu 8 kolejki

========================================
Grupa A start 19:00 KORTY 1/2. Skład – 6/7 osób.

Kuba Jaworski [0]
Grzegorz Kwiatkowski [0]
Marcin Ratigowski [.0]
Michał Grzybowski [5]
Grzegorz Multan [.0]
Maciej Sikorski [0]
Mateo Foks [0]

Grupa B start 19:00 KORTY 3/4. Skład – 6/7 osób.
Krzysztof Pieńkowski [3]
Tomek Wawszczyk [0] AVATAR -> W.Kaźmierowski do potwierdzenia
Bartek Gutkowski [1]
Franek Pepliński [0]
Artur Żuliński [0] 
Andrzej de Roy [0]
Piotr Bareński [1]

Grupa C1 start 19:00 KORTY 5/6. Skład – 6/7 osób.
Patryk Glina [0] 
Arek Podziewski [0]
Robert Gogłuska [0]
Jarosław Glina [0] 
Krzysztof Matowski [-1]
Robert Świdziński [0]
Mikołaj Modrzewski [.0]

Grupa C2 start 19:00 KORTY 7/8. Skład – 6/7 osób.
Kuba Wroniecki [2]
Marcin Lohmann [0]
Tomek Karwala [3]
Piotr Gorzelak [0]
Krzysztof Januszewski [0]
Darek Malewski [2]
Kamil Renyi [0]

Rezerwa do C1/C2 []
Bartek Świerczyński [0]


Grupa D1 start 21:00 KORTY 1/2. Skład – 7/8 osób.
Marek Drabik [.0]
Dariusz Dziewanowski [5]
Radek Kuźmiński [3]
Piotr Korzniakow [0]
Michał Sosnowski []
Hubert Brzezawski [.0]
Waldek Kobus [0]

Grupa D2 start 21:00 KORTY 3/4. Skład – 7/8 osób.
Piotr Zagajewski [.0]
Tomek Kwiatkowski [.0]
Przemek Jakubowski [1]
Waldek Knedler [.0]
Rafał Langowski [0]
Michał Kozłowski [.0]
Janusz Zadworny [1]
Jacek Kowalski [.0]

Grupa E1 start 21:00 KORTY 5/6. Skład – 7/8 osób.
Artur Różak [0]
Adam Fus [0]
Robert Prochownik [??0]
Artur Smagacz [1]
Mateusz Dziewanowski [5]
Mariusz Księżnik [.0]
Jan Przeor [0]


Grupa E2 start 21:00 KORTY 3/4. Skład – 7/8 osób.
odwołana



ZAMRAŻARKA [START ew 16.11 lub 23.11]



REZERWA DO D/E


23 LISTOPADA 2011 (LIGA)

B Bartek Knedler [2] do potwierdzenia
B Zbyszek Karpiński [0] do potwierdzenia
d Kacper Kozikowski [0] do potwierdzenia
D Tomek Fajfer [2] do potwierdzenia
d Michał Stanosz [0] do potwierdzenia
d Piotr Szwarc [.0] do potwierdzenia
d Kacper Kozikowski [0] do potwierdzenia
d Konrad Młynarski [0] do potwierdzenia
e Sebastian Nawrath [0] do potwierdzenia
e Michał Burzyński [0] do potwierdzenia
E Grzegorz Gago [0]  do potwierdzenia
e Przemek Pluta [0] do potwierdzenia
e Marcin Niewulis [.0] do potwierdzenia
e Adam Żurek [.0] do potwierdzenia
[]
E Bartek Majewski [0] do potwierdzenia
e Adam Ros [0] do potwierdzenia
e Dorota Bury [.0] do potwierdzenia
e Cezary Kramp [.0] do potwierdzenia
e Bartosz Gruszczyński [0] do potwierdzenia
e Mariusz Pietrzyk [1] do potwierdzenia
E Maciek Chmielowski [0] do potwierdzenia
Marcin Bieńko [.0]
Agnieszka Honkisz [.0]
Jan Pisula [.0]
Rafał Kawala [.0]
[]

30 LISTOPADA 2011 (Otwarte IX Mistrzostwa Warszawy – Turniej PSA Closed/PFS B/Otwarty Ligowy) start godzina 18:00
[]
[]
7 GRUDNIA 2011 (LIGA)
e Paweł Kęsicki [0] do potwierdzenia
e Artur Gustowski [0] do potwierdzenia
Dorota Jargiło [0] do potwierdzenia
[]
[]
14 GRUDNIA 2011 (LIGA)
[]
[]
21 GRUDNIA 2011 (LIGA)
[]
[]
28 GRUDNIA 2011 (Ligowy Turniej B)
[]
[]

kolejne edycje bez deklaracji konkretnej daty
======

Kamil Małkiewicz [1]
Michał Grabowski [0]
e Joanna Głuskowska [0] do potwierdzenia
d Piotr Kuźmiński [?1]
Aleksander Wojtecki [0]
Waldek Paturej [0] do potwierdzenia

= do potwierdzenia ===============================
Jacek Grochowina [+4]
Łukasz Paździorek [+1]
Adam Kowalik [+2]
Marcin Mastykarz [+4]
Jarosław Kowalewski [+4]
Kamil Łukomski [+2]

LIGOWY TURNIEJ – WYNIKI


Grupa A start 19:00 KORTY 1/2. Skład – 6/7 osób.
Kuba Jaworski [0]
Krzysztof Pieńkowski [4]
Tomek Wawszczyk [0]
Michał Grzybowski [6]
Grzegorz Kwiatkowski [1]
Marcin Ratigowski [0]
Grzegorz Multan [0]

Grupa B start 19:00 KORTY 3/4. Skład – 6/7 osób.
Maciej Sikorski [.1]
Bartek Knedler [3]
Bartek Gutkowski [2]
Mateo Foks [1]
Patryk Glina [0] 
Kuba Wroniecki [3]
Franek Pepliński [0]

Grupa C1 start 19:00 KORTY 5/6. Skład – 6/7 osób.
Andrzej de Roy [1]
Mikołaj Modrzewski [0]
Michał Grabowski [1]
Michał Stanosz [0]
Robert Gogłuska
Bartek Świerczyński [0]
Marcin Lohmann [0]

Grupa C2 start 19:00 KORTY 7/8. Skład – 6/7 osób.
Zbyszek Karpiński [1]
Tomek Karwala [4]
Artur Żuliński [0] 
Piotr Zagajewski [1]
Waldek Kobus [0]
Jarosław Glina [0] 
Marek Drabik [0]

Rezerwa do C1/C2 []

Grupa D1 start 21:00 KORTY 1/2. Skład – 7/8 osób.
Tomek Kwiatkowski [0]
Krzysztof Matowski [0]
Piotr Szwarc [0]
Marcin Niewulis [0]
Przemek Jakubowski [2]
Jacek Kowalski [0]
Cezary Kramp [0]
Marcin Bieńko [0]

Grupa D2 start 21:00 KORTY 3/4. Skład – 7/8 osób.
Dariusz Dziewanowski [6]
Adam Fus [0]
Krzysztof Januszewski [0]
Darek Malewski [-1][-10]
Radek Kuźmiński [4]
Artur Smagacz [1]
Robert Świdziński [1]
Grzegorz Gago [0]

Grupa E1 start 21:00 KORTY 5/6. Skład – 7/8 osób.
Dorota Bury [1]
Dorota Jargiło []
Waldek Knedler [0]
Agnieszka Honkisz [0]
Mateusz Dziewanowski [6]
Mariusz Księżnik [0]
Przemek Pluta [1]
Rafał Kawala [0]

Grupa E2 start 21:00 KORTY 3/4. Skład – 7/8 osób.
Michał Kozłowski [0]
Jan Przeor [NEW]
Janusz Zadworny [2]
Adam Żurek [0]
Hubert Brzezawski [0]
Robert Prochownik [?0]
Jan Pisula [0]
e Rafał Langowski [0]

ZAMRAŻARKA [START ew 9.11 lub 16.11]

5 Bartosz Gruszczyński [0]

REZERWA DO D/E

E Bartek Majewski [0] do potwierdzenia
e Adam Ros [0] do potwierdzenia


16 LISTOPADA 2011
(LIGA)
B/C Piotr Bareński [1]
c Robert Gogłuska [0] do potwierdzenia
c Arek Podziewski [0]
d Kacper Kozikowski [0] do potwierdzenia
d Konrad Młynarski [0] do potwierdzenia
c Piotr Korzniakow [0]
c Michał Sosnowski [2pfs]
c Kamil Renyi [0]
c Piotr Gorzelak [0]
Kamil Małkiewicz [1]
9 Artur Różak [0] do potwierdzenia
9 Artur Gustowski [0] do potwierdzenia
Mariusz Pietrzyk [1] do potwierdzenia
e Michał Burzyński [0] do potwierdzenia
E Maciek Chmielowski [0] do potwierdzenia
e Tomek Fajfer [2]
[]
[]
23 LISTOPADA 2011 (LIGA)
d Kacper Kozikowski [0]
e Sebastian Nawrath [0] do potwierdzenia
[]
[]
30 LISTOPADA 2011 (Otwarte IX Mistrzostwa Warszawy – Turniej PSA Closed/PFS B/Otwarty Ligowy) start godzina 18:00
[]
[]
7 GRUDNIA 2011 (LIGA)
e Paweł Kęsicki [0] do potwierdzenia
[]
[]
14 GRUDNIA 2011 (LIGA)
[]
[]
21 GRUDNIA 2011 (LIGA)
[]
[]
28 GRUDNIA 2011 (Ligowy Turniej B)
[]
[]

kolejne edycje bez deklaracji konkretnej daty
======

e Joanna Głuskowska [0] do potwierdzenia
d Piotr Kuźmiński [?1]
Aleksander Wojtecki [0]
Waldek Paturej [0] do potwierdzenia

Ranking JESIENNEJ EDYCJI LIGI SQUASHMASTERS 2011


SKŁAD NA NAJBLIŻSZY TERMIN WYNIKI LIGOWE RANKING ZASADY PARTNERZYTURNIEJE LIGOWE