2012 07 28 Wyniki Turniejowe
Trójmiasto. III Mistrzostwa Polski Lig Amatorskich

I stało się.
Ekipa reprezentująca warszawską Ligę Squashmasters (Squash City) w składzie Waldek Paturej, Marcin Ratigowski, Grzegorz Kwiatkowski i Artur Żuliński wreszcie wywalczyła pierwsze miejsce w III edycji drużynowego turnieju.

Ekipa reprezentująca Ligę SQUASHMASTERS (Waldek Paturej/Marcin Ratigowski/Grzesiek Kwiatkowski/Artur Żuliński) wygrała doroczny turniej wakacyjny w Gdańsku – III Mistrzostwa Polski Lig Amatorskich.

W drodze po złote medale nasi reprezentanci pokonali najpierw w eliminacjach – Squash3City Ladies/Fitness Authority i Squash3City (1). W półfinale ograli ekipę Sopotu (z Tomasem Hrazskym) a w finale obrońców tytułu sprzed roku – Gdyńską Ligę Squasha. Sponsorem Turnieju była Twoja Apteka.net – która także ufundowała nagrody w aktualnej edycji (Wakacyjnej) Ligi SQUASHMASTERS.