2012 12 28 Wyniki Turniejowe
Finałowy, Piętnasty, Piątkowy Turniej w AERO

TWOJA APTEKA.NET SQUASH CUP

Finałowy, Piętnasty, Piątkowy Turniej w AERO

Prawie wszystko odbyło się zgodnie z zapowiedziami: losowanie – było, turniej – był, nagrody – były, dekoracje też były; tylko losowań nie było. Ale liczba uczestników była idealnie dopasowana do liczby przygotowanych przez organizatorów prezentów. Losowanie nie było potrzebne.
Turniej wygrał nierozstawiony Wojtek Skublewski przed Maćkiem Słowińskim. Trzecie miejsce trafiło do Bartka Świerczyńskiego dzięki kontuzji Dominiki Witkowskiej (4).
Piąty był Marcin Mastykarz – jednocześnie triumfator klasyfikacji AERO CHALLENGE. Tradycyjnie wygrał mecz ze mną (ten ostatni) – dlatego to właśnie ja znalazłem się na drugim miejscu w końcowym rozliczeniu a Marcinem. Siódme miejsce zajął Mikołaj Modrzewski, który wygrał z Tomkiem Fajferem.
Finał B to wielkie zaskoczenie, wygrał go Jacek Radosz (w pierwszej rundzie skasował go Wojtek Skublewski). Drugi był Adam Wardecki którego z kolei w pierwszej rundzie ograła Dominika. Trecie miejsce wywalczył Michał Grzeczyński wygrywając mecz z Adamem Trzaskomą. Na piątym miejscu finału B zakończył zawody Tomek Musiał pokonując Czarka Krampa – Czarek jednocześnie zajął trzecie miejsce w klasyfikacji ogólnej (Brawo!!!). Siódmy był Paweł Bukowski a ósmy Rafał Barański.
W Finale C kolejność końcową ustaliła rywalizacja każdy z każdym. Zwycięzcą wszystkich meczy był Robert Jasiński – absolutny debiutant w PFS. Drugie miejsce trafiło do Sebastiana Widelskiego (remis) a trzecie do Łukasza Bartkowskiego (dwie przegrane ale z trzema setami wygranymi w ogólnym rozrachunku).
W Klasyfikacji Ogólnej AERO CHALLENGE zagrało w sumie trochę więcej niż setka zawodników, w 14 turniejach (turniej numer XIII się nie odbył ;-) ) rozegrano bardo dużo meczy – czy ktoś zgadnie ile ich było?
Czekam na podpowiedzi….
A wszystkim grającym w squasha życzę wszystkiego najlepszego w Nowym 2013 Roku.
powodzenia na kortach i nie tylko
pozdrawiam
waldek kobus

163352_4287555351996_417629475_n.jpg (960×561)

Kolejność końcowa

Finał A

1. [352] Wojtek Skublewski
2. [202] Maciek Słowiński
3. [120] Bartek Świerczyński [AERO-TEAM]
4. [155] Dominika Witkowska – najlepsza zawodniczka Turnieju
5. [182] Marcin Mastykarz [AERO-TEAM]
6. [193] Waldek Kobus [AERO-TEAM]
7. [267] Mikołaj Modrzewski
8. [247] Tomek Fajfer

Finał B

1. (9) [249] Jacek Radosz
2. (10) [1247] Adam Wardecki
3. (11) [406] Michał Grzeczyński FB
4. (12) [1161] Adam Trzaskoma
5. (13) [587] Tomek Musiał
6. (14) [336] Czarek Kramp FB
7. (15) [592] Paweł Bukowski
8. (16) [627] Rafał Barański [AERO-TEAM]

Finał C

1. (17) [xxx] Robert Jasiński – debiutant PFS
2. (18) [1703] Sebastian Widelski
3. (19) [1666] Łukasz Bartkowski
——————————

Wyniki Turnieju

AERO CHALLENGE PO 15 EDYCJACH

1. [ 1129,24 ] [ 12 ] Marcin Mastykarz
2. [ 970,64 ] [ 12 ] Waldemar Kobus
3. [ 697,63 ] [ 11 ] Cezary Kramp
4. [ 594,94 ] [ 6 ] Bartosz Świerczyński
5. [ 511,22 ] [ 4 ] Wojciech Kaźmierowski
6. [ 500,48 ] [ 10 ] Bolesław Gidziński
7. [ 488,14 ] [ 5 ] Wojciech Karwowski
8. [ 485,32 ] [ 4 ] Jacek Radosz
9. [ 471,56 ] [ 6 ] Andrzej Iwan
10. [ 436,26 ] [ 6 ] Mikołaj Modrzewski
11. [ 423,36 ] [ 7 ] Jakub Wilkos
12. [ 406,58 ] [ 6 ] Jan Szumowski
13. [ 403,51 ] [ 4 ] Sławomir Jurek
14. [ 381,55 ] [ 6 ] Michał Grzeczyński
15. [ 381,49 ] [ 5 ] Radosław Cyniak
16. [ 365,98 ] [ 6 ] Tomasz Musiał
17. [ 354,36 ] [ 6 ] Aleksander Wojtecki
18. [ 352,83 ] [ 3 ] Robert Gogłuska
19. [ 352,06 ] [ 5 ] Jacek Domański
20. [ 345,90 ] [ 7 ] Łukasz Komorowski
21. [ 341,32 ] [ 3 ] Maciej Słowiński
22. [ 332,40 ] [ 3 ] Paweł Szostek
23. [ 320,15 ] [ 4 ] Tomasz Fajfer
24. [ 305,32 ] [ 6 ] Paweł Bukowski
25. [ 275,00 ] [ 1 ] Krzysztof Pieńkowski
26. [ 274,16 ] [ 3 ] Piotr Misiło
27. [ 266,77 ] [ 4 ] Maciej Kowalik
28. [ 262,47 ] [ 3 ] Joanna Głuskowska
29. [ 259,62 ] [ 6 ] Rafał Barański
30. [ 243,91 ] [ 2 ] Maciej Chądzyński
31. [ 242,03 ] [ 2 ] Grzegorz Multan
32. [ 236,03 ] [ 2 ] Rafał Kozłowski
33. [ 228,18 ] [ 1 ] Jakub Jaworski
34. [ 208,64 ] [ 3 ] Małgorzata Cerlich
35. [ 208,08 ] [ 4 ] Oskar Wolski
36. [ 205,05 ] [ 2 ] Kacper Wiśniewski
37. [ 204,10 ] [ 1 ] Marcin Ratigowski
38. [ 187,53 ] [ 1 ] Daniel Jaworowicz
39. [ 185,15 ] [ 2 ] Monika Świerczyńska
40. [ 178,00 ] [ 3 ] Marcin Pokrywiński
41. [ 172,31 ] [ 2 ] Michał Stanosz
42. [ 163,87 ] [ 1 ] Grzegorz Kwiatkowski
43. [ 159,39 ] [ 2 ] Sebastian Antosiak
44. [ 154,57 ] [ 1 ] Piotr Bareński
45. [ 147,21 ] [ 3 ] Adam Ros
46. [ 146,51 ] [ 3 ] Artur Gustowski
47. [ 146,33 ] [ 1 ] Marek Jankowski
48. [ 142,19 ] [ 2 ] Wojciech Kaliski
49. [ 141,33 ] [ 3 ] Igor Lasocki
50. [ 140,00 ] [ 1 ] Wojciech Skublewski
51. [ 138,58 ] [ 2 ] Rafał Woźniak
52. [ 138,28 ] [ 2 ] Piotr Dzierżewicz
53. [ 135,45 ] [ 2 ] Michał Teichert
54. [ 122,53 ] [ 2 ] Agnieszka Poniecka
55. [ 120,69 ] [ 2 ] Michał Zakrocki
56. [ 120,09 ] [ 1 ] Łukasz Popko
57. [ 119,59 ] [ 2 ] Monika Budrewicz
58. [ 116,16 ] [ 1 ] Maciej Lubiak
59. [ 109,64 ] [ 2 ] Katarzyna Szymankiewicz
60. [ 105,74 ] [ 2 ] Bartosz Malinowski
61. [ 103,91 ] [ 1 ] Dariusz Korzeniewski
62. [ 103,26 ] [ 1 ] Katarzyna Żywiecka
63. [ 101,65 ] [ 2 ] Daniel Simoniuk
64. [ 101,18 ] [ 2 ] Jakub Machnicki
65. [ 101,16 ] [ 2 ] Marek Kozłowski
66. [ 100,51 ] [ 1 ] Michał Grzybowski
67. [ 98,58 ] [ 2 ] Patryk Busłowski
68. [ 96,34 ] [ 1 ] Jakub Wroniecki
69. [ 95,47 ] [ 1 ] Artur Żuliński
69. [ 95,47 ] [ 1 ] Dominika Witkowska
69. [ 95,47 ] [ 1 ] Piotr Zagajewski
69. [ 95,47 ] [ 1 ] Tomasz Dzwonkowski
73. [ 95,29 ] [ 2 ] Paweł Wojszel
74. [ 94,36 ] [ 2 ] Radosław Żak
75. [ 90,39 ] [ 2 ] Sebastian Widelski
76. [ 90,30 ] [ 2 ] Łukasz Bartkowski
77. [ 88,89 ] [ 1 ] Arkadiusz Podziewski
78. [ 81,83 ] [ 1 ] Piotr Kuźmiński
79. [ 78,69 ] [ 1 ] Jacek Górniewski
80. [ 74,50 ] [ 1 ] Marek Uziembło
80. [ 74,50 ] [ 1 ] Michał Sosnowski
82. [ 70,71 ] [ 1 ] Andrzej Bystrzejewski
82. [ 70,71 ] [ 1 ] Tomasz Banasiak
84. [ 69,39 ] [ 2 ] Marcin Truskawa
85. [ 67,26 ] [ 1 ] Adam Wardecki
85. [ 67,26 ] [ 1 ] Jerzy Szyszak
85. [ 67,26 ] [ 1 ] Wojciech Biarda
88. [ 63,50 ] [ 1 ] Marcin Szcześniak
89. [ 61,13 ] [ 1 ] Adam Trzaskoma
89. [ 61,13 ] [ 1 ] Jarosław Dukała
91. [ 58,39 ] [ 1 ] Paweł Kęsicki
92. [ 55,83 ] [ 1 ] Dariusz Perzanowski
93. [ 53,21 ] [ 1 ] Marcin Wrana
93. [ 53,21 ] [ 1 ] Marek Drabik
95. [ 51,17 ] [ 1 ] Marcin Siemianowski
95. [ 51,17 ] [ 1 ] Sławomir Danilczuk
97. [ 49,39 ] [ 1 ] Marta Jabłońska
98. [ 49,05 ] [ 1 ] Marcin Penkala
99. [ 49,05 ] [ 1 ] Robert Jasiński
100. [ 43,55 ] [ 1 ] Adam Rzepkowski
101. [ 43,35 ] [ 1 ] Piotr Dutkiewicz
101. [ 43,35 ] [ 1 ] Przemysław Kozłowski
103. [ 41,66 ] [ 1 ] Kamil Szyrszeń
104. [ 40,05 ] [ 1 ] Bogdan Szyrszeń
104. [ 40,05 ] [ 1 ] Mirosław Kalicki
106. [ 38,53 ] [ 1 ] Marcin Rudolf
107. [ 38,16 ] [ 1 ] Maciej Teichert

w pierwszym nawiasie suma zdobytych punktów, w drugim liczba startów.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).