2013 04 19 Wyniki Turniejowe
II Turniej Piątkowy z Toyotą Bielany w Squash City Targówek

<br /> <h2>2013 04 19 Zapowiedzi Turniejowe <br />II Turniej Piątkowy z Toyotą Bielany w Squash City Targówek</h2> <p>


Zapraszam na cykl 3 Turniejów B+ SQUASH Z TOYOTĄ BIELANY połączonych z Turniejami Juniorskimi U13.

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQJyxb0WwHKs_cs9h_cu8mEWs7GJwMhVbUbWncs6xqMxrMH3AiidAW kolejne piątki (29.03, 19.04 i 26.04) – dorośli,
oraz w kolejne soboty (30.03, 20.04 i 27.04) – juniorzy;
będą rywalizować w Squash City Targówek o Puchar dla najlepszego zawodnika w ramach cyklu trzech turniejów B+.

Dorośli będą dodatkowo walczyć o nagrodę finansową jaką będzie zwrot wpisowego (bez daniny dla PFS ;-) ) dla zawodników z miejsc 1/2/3/9/17.

Będzie także liczona osobna klasyfikacja seniorska. Tu nagrody będą bardzo wymierne.
Dla najlepszego zawodnika w klasyfikacji końcowej (suma punktów z trzech odbytych turniejów) nagrodą będzie najnowszy model TOYOTA RAV4 na wakacyjne dwa tygodnie. Drugie miejsce premiowane będzie tym samym modelem na weekend. W przypadku potencjalnych zwycięzców tych klasyfikacji wymagane jest polskie obywatelstwo i meldunek na terenie kraju.

Co do samej klasyfikacji to będzie ona pochodną ilości osób startujących w poszczególnych turniejach w powiązaniu z zajętym miejscem w Turnieju. System jest bardzo prosty – jeśli w Turnieju wystartuje 16 zawodników za 1 miejsce jest 16 punktów, za piąte 12 a za ostatnie 1 punkt. Ranking końcowy to suma z trzech turniejów przy czym gdyby okazało się, że mamy dwóch laureatów o kolejności końcowej będą decydowały sumy wygranych/przegranych meczy, wygranych przegranych setów, małe punkty nie będą raczej potrzebne….

Zaplanowane Turnieje odbywać się będą w Squash City Targówek kolejno:

Piątek (29.03)
● Turniej Wielkanocny z Toyotą Bielany Cup (1) ● [PFS B+]

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTFDAZmDs6aFZmW474HLPlg8czJqraJucU88ZM_KmYJL6Eybexj

Sobota (30.03) ● Turniej Juniorski U13 Wielkanocny z Toyotą Bielany Cup (1) ● [PFS B+]
Piątek (19.04) ● Toyota Bielany Cup (2) ● [PFS B+]
Sobota (20.04) ● Turniej Juniorski U13 Toyota Bielany Cup (2) ● [PFS B+]
Piątek (26.04) ● Finałowy Toyota Bielany Cup (3) ● [PFS B+]
Sobota (27.04) ● Finałowy Turniej Juniorski Toyota Bielany Cup (3) ● [PFS B+]

pozdr/wk


Piątek (19.04) Turniej Piątkowy z Toyotą Bielany Cup (2) PFS B+

=======================================

WYNIKI TURNIEJU OPEN

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA

1. [4] Marcin Karwowski
2. [23] Kuba Jaworski
3. [51] Marek Jankowski

4. [38] Marcin Ratigowski
5. [119] Janek Gajl

6. [60] Robert Gogłuska
7. [137] Piotr Gorzelak
8. [72] Grzesiek Multan
9. [232] Jacek Radosz

10. [180] Michał Stanosz
11. [199] Tomek Fajfer
12. [323] Sebastian Antosiak
13. [265] Michał Szostek
14. [421] Kuba Wroniecki
15. [189] Piotr Zagajewski
16. [153] Wojtek Karwowski
17. [333] Robert Grygiel

18. [167] Waldek Kobus
19. [373] Maciek Kowalik
20. [468] Mariusz Pietrzyk
21. [335] Cezary Kramp
22. [714] Adam Roś
23. [568] Tomek Śrótwa
24. [807] Paweł Ruchlicki
25. [616] Bartek Wojtunik
26. [655] Karol Kreczmański
27. [987] Piotrek Zieliński
28. [1079] Kuba Staszkiewicz
29. [437] Bolo Gidziński
30. [1928] Małgorzata Cerlich .

WYNIKI TURNIEJÓW JUNIORSKICH (20.04)

KOLEJNOŚCI KOŃCOWE

TURNIEJ U11

1. [025-U11] Olek Fordoński
2. [075-U11] Mikołaj Abramczuk
3. [044-U11] Kuba Puzio
4. [031-U11] Antek Kożuchowski
5. [045-U11] Szymon Winiarek
6. [XXX-U11] Łukasz Grygiel
7. [068-U11] Dominik Drzycimski
8. [126-U11] Marysia Wiąckiewicz

TURNIEJ U13

1. [008-U13] Kuba Fordoński
2. [015-U13] Piotr Nowak
3. [029-U13] Ewa Wojciechowska
4. [041-U13] Robert Janasiewicz
5. [XXX-U11] Łukasz Grygiel
6. [033-U13] Ola Siennicka
7. [048-U13] Kuba Ostrowski
8. [049-U13] Maks Sankiewicz
9. [025-U11] Olek Fordoński
10. [075-U11] Mikołaj Abramczuk
11. [044-U11] Kuba Puzio
12. [031-U11] Antek Kożuchowski
13. [045-U11] Szymon Winiarek
14. [068-U11] Dominik Drzycimski
15. [060-U13] Michał Dąbrowski
16. [xxx-U13] Mieszko Warjas
17. [064-U13] Bartek Głomski
18. [068-U13] Zosia Wiąckiewicz
19. [xxx-U13] Jan Witkowski
20. [xxx-U13] Maciek Korulczyk

TURNIEJ U15

1. [011-U15] Marcin Hrycaj
2. [041-U13] Robert Janasiewicz
3. [015-U13] Piotr Nowak
4. [033-U13] Ola Siennicka
5. [029-U13] Ewa Wojciechowska
6. [048-U13] Kuba Ostrowski
7. [049-U13] Maks Sankiewicz
8. [xxx-U15] Eryk Matowski
9. [008-U13] Kuba Fordoński
10. [078-U15] Michał Głomski
11. [026-U15] Franek Kożuchowski
12. [087-U15] Maria Socha
13. [100-U15] Piotr Dobrzański
14. [097-U15] Jan Nowakowski
15. [060-U13] Michał Dąbrowski
16. [064-U13] Bartek Głomski

TURNIEJ U17

1. [011-U15] Marcin Hrycaj
2. [11-U17] Rafał Barański
3. [25-U17] Gaweł Kot
4. [078-U15] Michał Głomski
5. [026-U15] Franek Kożuchowski
6.[087-U15] Maria Socha
7. [xxx-U15] Eryk Matowski
8. [100-U15] Piotr Dobrzański
9. [097-U15] Jan Nowakowski

TURNIEJ U19

1. [17-U19] Karol Kreczmański
2. [11-U17] Rafał Barański
3. [25-U19] Tien Nguyen
4. [25-U17] Gaweł Kot
5. [xx-U19] Julia Dąbrówka


Wyniki Pierwszego Turnieju Juniorskiego i OPEN

<br /> <H2>Zapowiedzi Turniejowe 2013 03 29<>Piątkowy Turniej Wielkanocny z Toyotą Bielany w Squash City Targówek</h2> <p>

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).