2011 06 04 Informacje Turniejowe. IMP 2011

Przede wszystkim bardzo proszę przypadkowego znalazcę kamery SONY – która należy do Piotra Czerniejewskiego – o kontakt z Piotrem – 693 401 401.  Kamera została na widowni przed kortem nr 1 po finałowej uroczystość IMP juniorów.
Z góry dziękuję.

Także bardzo dziękuję Wojtkowi Słowińskiemu, który zawiózł do szpitala młodego i nierozważnego Huberta Kaźmierczaka. Hubert jest już po operacji i jego zdrowie nie ulegnie dalszemu pogorszeniu. Prognozy lekarzy ze Szpitala Praskiego są pozytywne.

To poważne ostrzeżenie dla wszystkich juniorów, by używali okularów nie tylko w czasie meczy turniejowych, ale zawsze, gdy znajdują się  na korcie!!!

Wiele innych podziękowań i informacji ukaże się na tej stronie, ale w swoim czasie.

2011 06 07 11:43
raport z wynikami IMP jest już w nowym biurze PFS, na stronach z wynikami (tabelami) jest już też kolejność końcowa każdej rozegranej kategorii. Warto zwrócić uwagę jaka jest zależność pomiędzy zajętym miejsce a aktualnym (jeszcze) miejscem rankingowym. Tym którzy nie zagrali przypominam, że za pierwsze miejsce w każdej grupie  do odebrania było 1200 punktów PFS. Za ostatnie wśród panów – 102. W innych, mniej licznych kategoriach – o wiele więcej. A ta porcja punktów będzie obowiązywała przez 12 miesięcy czyli – teoretycznie – o 2 miesięcy dłużej niż następne IMP.

W przygotowaniu zdjęcia i opisy, sporo zdjęć jest na stronie facebookowej Szybkiej Migawki. Polecam też profil Małgorzaty Cerlich – w szczególności te z imprezy w enklawie – byłem tam przez 45 minut….

cdn…..

Pozdrawiam
Waldek Kobus

ps:
Wyniki są na stronach – jak poniżej

OPEN
DAMSKI
U19
U17
U15
U13
U11

W

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).