LIGA 7.3 eksperyment kuby


=========================

🙂  Komunikat ligowy 🙂 Komunikat ligowy 🙂 Komunikat ligowy 🙂

1. Ponieważ liczba osób rezygnujących w dniu ligowym stała się bolesna muszę wprowadzić następujące obostrzenia
a. od 14.03 zawodnicy z nieopłaconym składem nie mają 100% gwarancji startu w lidze, tzn. że mogą otrzymać w dniu ligowym informację, że ich grupa została rozwiązana z powodu zbyt małej liczby startujących.
Do tej pory takie sytuacje nie miały miejsca, ale aspekt ekonomiczny przedsięwzięcia jest nieubłagany - zawsze dokładam wszelkich starań aby grupy były kompletne a udział w lidze dawał przede wszystkim satysfakcję sportową. Liga jest miejscem gdzie macie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności a także znaleźć potencjalnych sparringpartnerów do podnoszenia Waszego poziomu. I tak będzie nadal, ale  nie widzę możliwości podtrzymywania stanu agonalnego a takim stanem jest skład pięcioosobowy - dla mnie niedopuszczalny. W kolejnych kolejkach - jeśli będą rezygnacje - będę bezlitośnie komasował grupy i odsyłał do domu "niepłacone nadwyżki".
2. Pozdrawiam niezmiennie wszystkich ligowiczów licząc na to, że liczba sms-ów w dniu ligi z tekstem "dzisiaj nie gram" będzie się sukcesywnie zmniejszać, rezygnacja w dniu turnieju/ligi to określone konsekwencje organizacyjne - oby zdarzało się ich jaknajmniej, choć są nieuniknione - to największe tego typu przedsięwzięcie w Warszawie a może i w Polsce - kto wie?
3. Zapraszam do rywalizacji reprezentacje ligowe z innych klubów/miast/regionów - już znamy termin kolejnego wakacyjnego Turnieju o przechodni Puchar Lig Amatorskich - III Mistrzostwa Polski Lig Amatorskich odbędą się w dniu Inauguracji Jarmarku Dominikańskiego - w sobotę 28 lipca - najprawdopodobniej w Gdańsku, bo tam są największe obiekty na takie rozgrywki - a potem oczywiście kultowa Impreza w Grubej Rybie przy sopockim molo - więcej informacji już niedługo....
pozdr/wk


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).