2012 06 02/03 Zapowiedzi Turniejowe
Hotele.pl Squash OPEN – Mistrzostwa Warszawy 2012

Finałowy Turniej Otwartych Warszawskich Turniejów Squasha (OWTS 2012)

Mistrzostwa Warszawy – Turniej, którego historia sięga 2004 roku. Wtedy właśnie na zakończenie cyklu turniejów OWTS rozegrano oficjalnie pierwszy czempionat stolicy. W pierwszym Turnieju (19.06.2004) wygrał Jacek Hibner przed Jarkiem Kopytem i Jackiem Kalinowskim. Turniej odbył się w Sinusie a zagrało w nim 45 uczestników.
Drugi Turniej (11.6.2005 Sinus) wygrał Tomas Hrazsky przed Pawłem Szostkiem i Arkiem Salińskim. Wśród 8 pań najlepsza była Dominika Witkowska. Trzeci Turniej (10.6.2006 Sinus) wygrał Wojtek Nowisz przed Łukaszem Nitką i Marcinem Wójcickim. Kolejne Mistrzostwa to ostatni 2007 rok w Sinusie. Dziewiątego czerwca najlepszy był Mateusz Morgiewicz przed Kamilem Dominiakiem i Jackiem Kalinowskim. Kolejny Turniej to już Squash City (7.6.2008) Tym razem wygrał Jacek Kalinowski przed Pawłem Szostkiem i Marcinem Liberskim. W damskiej rywalizacji wygrała Anka Sikorska przed Anką Jurkun i Ewą Małyszko. W 2009 roku (06.06) wygrał Tomas Hrazsky przed Marcinem Kozikiem i Maćkiem Maciantowiczem. Wśród pań najlepsza była Anna Jurkun przed Anką Sikorską i Magdą Knapik.  W 2010 (19.06) Turniej sponsorowało O2. W Open zwyciężył Roman Svec przed Marcinem Karwowskim i Kamilem Dominiakiem. Turniej Damski wygrała Paulina Krzywicka przed Zuzą Sobierajewicz  i Justyną Cielecką. W ubiegłym roku MW wyjątkowo odbyły się 30 grudnia jako Nocne Mistrzostwa Warszawy. Wygrał Mateusz Mądry przed Mateuszem Morgiewiczem i Marcinem Ratigowskim.
HOTELE.PL SQUASH OPEN 2012 to ostatnia edycja – rozegrana na 6 kortach w nowym warszawskim Klubie – Squash City Targówek – wyłoniła nowych Mistrzów Warszawy. Wśród panów najlepszy był Łukasz Stachowski z Poznania przed czeskimi Tomasami: Hanzelką (Frydek Mistek) i Hrazskym (Ostrava/Kahuna). W damskiej rywalizacji zwyciężyła Dominika Witkowska przed Pauliną Krzywicką i Ewą Polak. Wśród juniorów młodszych (U15) i starszych (U19) najlepszy był Andrzej Wierzba Junior. Na drugim i trzecim miejscu podium (na przemian) stanęli Maciek Kowalski i Olek Wierzba.
WTurnieju OPEN zagrało 35 uczestników, w Damskim – 8 zawodniczek. W Juniorskich zawodach zagrało odpowiednio w U15 – 6, w U19 – 9 uczestników.

Atrakcyjny pobyt w Hotelu Haffner w Sopocie wygrał Łukasz Stachowski a drugi – w Hiltonie – wylosował Janek Gajl.


Sponsorem Turnieju Finałowego jest firma Netmedia SA – właściciel portalu HOTELE.PL

http://www.hotele.pl/static/layout/hotele/gfx/l11/logo.gif http://www.hotele.pl/static/layout/hotele/gfx/l11/logo.gif http://www.hotele.pl/static/layout/hotele/gfx/l11/logo.gif http://www.hotele.pl/static/layout/hotele/gfx/l11/logo.gif

Partnerem Turnieju finałowego oraz cyklu OWTS  jest  firma Doppler Sp. z o.o. właściciel serwisu internetowego Twoja Apteka.

http://www.twojaapteka.net/i/logo.gif http://www.twojaapteka.net/i/logo.gif http://www.twojaapteka.net/i/logo.gif
Apteka internetowa Twoja Apteka.net posiada w swojej ofercie   szeroki  asortyment w atrakcyjnych cenach. Oferta obejmuje blisko 10.000 produktów – leków, kosmetyków, ziół, sprzętu medycznego, środków opatrunkowych i pielęgnacyjnych. Stale wprowadzane są nowe preparaty renomowanych marek z branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Personel tworzy grupa wykwalifikowanych i doświadczonych farmaceutek dla których dobro pacjentów stanowi pierwszorzędne znaczenie.
Bez wychodzenia z domu można złożyć zamówienie, które bezpośrednio dotrze pod wskazany adres za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. Możliwy jest także odbiór osobisty w aptekach stacjonarnych w Warszawie przy ul.  Fieldorfa 5 na Pradze Południe lub przy ul. Patriotów 110 w Miedzeszynie.
Zachęcamy do odwiedzenia strony www.twojaapteka.net


Juniorzy

U15

1. [U13] Andrzej Wierzba jr.
2. [U15] Maciek Kowalski
3. [U11] Olek Wierzba
4. [U15] Filip Stanisławski
5. [U13] Kuba Fordoński
6. [U11] Piotr Penkala

U19

1. [U13] Andrzej Wierzba jr.
2. [U11] Olek Wierzba
3. [U15] Maciek Kowalski
4. [U17] Klaudia Marzec
5. [U19] Jan Wikieł
6. [U17] Mateusz Kowalski
7. [U17] Rafał Barański
8. [U17] Dorota Misiurewicz
9. [U17] Melania Parzonka


Turniej Damski

Turniej Open


Klasyfikacja OWTS 2012 [12 Turniejów]

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).