2012 06 09 Wyniki Turniejowe
Lato w Kahunie

Turniej w Kahunie to nie jedyne wydarzenie sportowe w Warszawie.
Przede wszystkim Polska zremisowała z Grecją 1:1 na Stadionie Narodowym. Kolejny mecz z Rosją – o honor – we wtorek (12.06) w Warszawie a potem już tylko “mecz o wszystko” z Czechami w sobotę (16.06) we Wrocławiu. Ale to wszyscy wiedzą.
W czwartek (Boże Ciało) na Odlewniczej 7 odbył się Drugi Turniej Klubowy Koko Euro Spoko, w którym zagrało [poza PFS] dwudziestka zawodników. Wygrał Kamil Bartczak przed Piotrem Misiło i Marcinem Ostrowskim. Kolejny turniej ma być otwarty dla wszystkich i zaliczony do klasyfikacji PFS.
A w Kahunie 29 zawodników i zawodniczek zagrało fajny turniej pod hasłem Lato w Kahunie, pogoda była letnia co ociepliło nam panującą astronomiczną wiosnę. Poza Danem Westem i Tomasem Hanzelką rozlosowanymi w górnej połówce zagrała ekipa z Poznania (Ryfa/Filipowski/Jaworowicz/Adamczak) a właściwie z MySquash po likwidacji NIKU, z Lublina (Doroszuk/Krzywicki) oraz stali bywalcy stołecznych rozgrywek.
Wygrał West przed Kubą Jaworskim oraz Tomasem Hanzelką (ten ostatni jako jedyny urwał seta Danowi w półfinale). Czwarty był Ratig. Piąty Daniel Jaworowicz (MySquash) a dziewiąty Michał Dobrowolski – dawno niewidziany na turniejowych. Siedemnaste miejsce trafiło do Darka Filipowskiego (też MySquash).
W kolejnym tygodniu w Warszawie (sobota 16.06) będzie można zagrać w Turnieju B+ w SquashCity na Targówku.
Ale poza stolicą program jest bardzo interesujący.
We Wrocławiu Marek Wojnarski – zarządzający nowym Klubem (10 kortów) HASTA LA VISTA – zaprasza na Camp z Peterem Creedem w dniach 15/17 czerwca – ceny atrakcyjne a więcej informacji można znaleźć na stronie dedykowanej HastaLaVista.
W Krakowie Zgromadzenie Mistrzów Czech i Polski z okazji uruchomienia kolejnego klubu Squash4You.
Sladecek, Reid, Maciantowicz, Karwowski
. Campy, Hulanki, Swawole, klubowy Turniej oraz mnóstwo atrakcji dla squashowej gawiedzi – oby jak najliczniejszej. Więcej na stronie klubowej.
Poza tym sobotnie turnieje w Poznaniu (Klub Sobota), Gliwicach (dawny Squash Ball) i Lublinie (Cube), oraz niedzielny turniej ITAKA w Koszalinie – tam do wygrania super atrakcyjny wyjazd do Turcji.
I nie wiem jakie atrakcje szykuje Damian, ale poprzedni czwartkowy turniej w MySquash to była urodzinowa Impreza.
Wszystkiego Najlepszego i totalnie/maxymalnej frekwencji Turniejowej w kolejnych!!!!!!!!!


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).