2013 01 13 Wyniki Turniejowe
Styczniowy Turniej Lizarda by Mike Grzeczyn

Wyniki finałowej rundy Turnieju

A przed analizą wyników polecam komentarz Michała Grzeczyńskiego /za zgodą autora – do przeczytania w oryginale na profilu Mike’a Grzeczyn’a ;-))


=====================================
Otóż, tak, jeżeli chcecie wygrać turniej, należy go po prostu zorganizować!

Oczywiście wszystko było ustawione, a zwycięzca znany w momencie zgłoszenia turnieju do PFSu 😀
A tak poważnie, to bardzo dziękuje za udział wszystkim zawodnikom, za włożone serce do gry, zacięcie sportowe oraz wielkie emocje!

Miejsca:
1. .. oszukane
2. Bartek: nie widziałem meczu, aż do półfinału z Patrykiem, czyli ostrej i długiej 5-setowki, ale wydaje mi się ze mogło to wpłynąć na kondycje Bartka w finale.. Z drugiej strony Bartek po turnieju pojechał jeszcze na ligę i wcale nie miał dość 😀
3. Darek: bardzo dobry występ, najlepszy w karierze, autor najlepszego meczu turnieju z Tomkiem podczas 2 ćwierćfinału oraz bardzo dobra dyspozycja w półfinale, aż do kontuzji – mam nadzieje, ze niegroźnej..?
4. Patryk: forma rośnie i to szybko, ostatnio przegrałem z Patrykiem, na turnieju nie grałem z nim, ale półfinał był naprawdę ekscytujący
5. Paweł: szło mu świetnie, szedł jak burza, ale niestety w 1 ćwierćfinale trafił na jakiegoś hochsztaplera.. (forma rośnie, najlepszy wynik w karierze)
6. Robert: specjalista od turniejów “by Mike Grzeczyn” zanotował swój najlepszy start w karierze 😀
7. Adam: bardzo dobry występ, zwłaszcza w ćwier
ćfinale z Bartkiem; jako jedyny z Tomkiem grał o miejsce (ostatni mecz) aż do 5 setów, brawo!
8. Tomek: solidna forma i duża moc za sprawa Perły zapewne (przekonałem się podczas rozgrywek ligowych przed turniejem), autor najlepszego meczu turnieju podczas 2 ćwierćfinału, jako jedyny wraz z Leszkiem zagrał aż dwie 5-setowki, szacunek!!
9. Sebastian: jako wizytówka i ikona dobrego smaku i wyglądu na korcie, bardziej martwił się o brak kawy, aniżeli o squasha, wbiegał na ściany szklane, i zabrał kluczyk.. a tak poważnie to laureat FINAŁU “B” gratulacje (przegrał tylko pierwszy mecz, i to w 4 setach)
10. Leszek: pokazał serce do gry i żelazne płuca, zagrał jako jedyny 2 5-setówki pod rząd (i to dosłownie), świetny debiut w rozgrywkach PFS!! squash to sport rodzinny 😀
11. Karol: najmłodszy i prawdopodobnie najszybszy zawodnik na turnieju, przegrał z Darkiem, ale za to odpłacił się Asi (z moich wyliczeń wynika, ze to Darek powinien oberwać za to?!?), specjalista od turniejów “by Mike Grzeczyn”, forma rośnie z turnieju na turniej: odpowiednio miejsca: 19,13,11!!
12. Damian: debiutant na arenie zmagań squashowych PFS; rozgrzał mnie podczas forrundy ligowej, zdobywaj kilkanaście punktów w 2 setach, prawdopodobnie winien kontuzji Sebastiana (dostal walkover’a) 😀 słyszałem (nie widziałem) ze zagrał bardzo emocjonujący mecz na korcie 4 z Leszkiem (5setow)
13. Asia: nasz rodzynek, a właściwie rodzynka, rozprawiła się podczas forrundy z Adrianem i Leszkiem bez mrugnięcia oka, później trafiła na równie mocno grającego Tomka oraz szybkiego Karola i uległa, później po raz kolejny odprawiła z kwitkiem Adriana (w 4 setach)
14. Jacek: debiut w rozgrywkach pfs-owych, pechowo trafił podczas losowania do grupy śmierci, wraz z Darkiem, Patrykiem i Pawłem (zajęli odpowiednio 3,4,5 miejsca), autor pierwszej w turnieju 5-setowki z Leszkiem, jak na dżentelmena przystało w ostatnim meczu z Asia pokazał siłę tylko w 1. secie (wygrywając go), aby później przegrać kolejne 3 😀
15. Adrian: kolejny debiutant w turnieju; niestety przemęczony nie pokazał wszystkich swoich umiejętności; laureat turnieju celebrytów Polsatu pod koniec 2012 (!!!), po ciężkich i wyczerpujących treningach rodzinnych 😀
16. Sebastian: można powiedzieć ze podczas swojego debiutu PFS-owego został w blokach, niestety.. Kontuzja wyeliminowała Sebastiana po rundzie ligowej (którą rozegrał wyśmienicie, 2 miejsce w grupie), już w pierwszym meczu turnieju głównego musiał poddać spotkanie. Życzę aby kontuzja była tylko chwilowa!! ja dalej czekam na prawdziwy debiut, bo wiem że będzie zdecydowanie lepszy!
Michał Grzeczyński/Mike Grzeczyn
=====================================

pozdr/wk

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).