2013 03 01 Wyniki Turniejowe
III TURNIEJ AERO C

<h2>2013 03 01 Zapowiedzi Turniejowe<br />III TURNIEJ AERO C </h2>

Wyniki

Turniej rozegrany. Kilka niespodzianek, wartych osobnego opisania.  Sama kolejność tego nie opisze.
A odbyło się to tak. Najpierw grupy pięcioosobowe, potem poszczególne finały.
A w finałach warto prześledzić drogę Tomka Fajfera, dla którego był to pierwszy wygrany Turniej, i chociaż tylko C, to jednak finał z o wiele wyżej notowanym  Bartkiem, który przynajmniej na papierze był jest wart odnotowania. Miejsce drugie zajął Czarek Kramp. Po zajęciu drugiego miejsca w grupie Czarek pokonał Maćka Kowalika, po czym uległ Tomkowi i w meczu o trzecie miejsce rozprawił się  w dwóch setach ze swoim pogromcą z eliminacji – Jackiem Domańskim.
Finał B o miejsce 9 wygrał Bolo Gidziński, dla którego było to pierwsze, choć tylko symboliczne podium. Bardo dobrze zagrany mecz finałowy z Pawłem Kęsickim to zapowiedź na pewno jeszcze lepszych wyników w kolejnych turniejach. To także potwierdzenie, że warto inwestować w siebie, trening czyni Mistrza. :-).
Miejsce trzecie w finale B zajął debiutant turniejowy – Piotr Sobczyk.