LIGA WIOSENNA 2013 – INFO


SKŁAD NA NAJBLIŻSZY TERMIN WYNIKI LIGOWE RANKING ZASADY ARCHIWUM


Wiosenną edycję Ligi SQUASHMASTERS wygrał Krzysiek Pieńkowski przed Marcinem Ratigowskim i Grześkiem Kwiatkowskim. Zwycięzca zgromadził 4 wygrane i 6 drugich miejsc co wystarczyło by w klasyfikacji best of 8 być najlepszym zawodnikiem. We wszystkich 12 kolejkach zagrało 108 zawodników (w tym tym 3 dziewczyny).

Kolejna edycja to wakacje, ale wbrew pozorom nie oznacza to obniżenia poziomu ligowych rozgrywek. Dla najlepszych środa to nadal dzień, gdy mogą przez dwie godziny zagrać 5 do 7 meczy na swoim poziomie, a wyniki danej ligi pozwalają zweryfikować poziom sportowy – swój i przeciwników. Chciałem serdecznie podziękować wszystkim startującym za zaangażowanie. Bardzo liczę na Wasz dalszy udział i mam nadzieję, że zmiany które chciałbym, zaproponować w dalszych rozgrywkach spotkają się z Waszym pozytywnym przyjęciem.

LIGA WAKACYJNA 2013 – INFO

Jednocześnie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w wakacyjnym Turnieju Drużynowym rozgrywanym w dniu Otwarcia   Jarmarku Dominikańskiego w Gdańsku – 27 lipca w sobotę. Ligowa Reprezentacja nr 1 będzie broniła tytułu mistrzowskiego sprzed roku ale nie ma powodu dla którego nie mogłyby tam pojechać dwie reprezentacje.

pozdrawiam
waldek kobus


Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).