W 2013 roku IMP odbyły się w ośrodku Centrum Tenisowe Sobota (Sobota koło Poznania) posiadającym 10 kortów betonowych z amortyzowanymi podłogami.
CTS Sobota mieści się w miejscowości Sobota (Gmina Rokietnica). Odległość od Dworca PKP Poznań Główny to 17 km samochodem (ok. 30 minut drogi).
Rozgrywane też były mecze na szklanym korcie (własność Maćka Klisia) w centrum Poznania – na Placu Wolności. Mecze na szklanym korcie rozgrywane były w różnych godzinach z różnym skutkiem.
IMP rozegrano w kategoriach seniorskich: mężczyźni i kobiety.
Juniorzy po raz pierwszy zostali podzieleni na kategorie otwartą (open) oraz osobną dziewcząt, przy czym zostaną rozegrane wszystkie kategorie chłopięce oraz 3 kategorie dziewczynek – U11, U13, U15.
Obowiązują limity:
seniorzy – 64 zawodników (sklasyfikowanych jest 2264 osób) zgłosiło się 87 chętnych.
seniorki – 32 zawodniczki (sklasyfikowane są 372 kobiety) zgłosiło się 39 chętnych.
kategorie juniorskie – do 16 uczestników/minimum 8 uczestniczek
U11 – sklasyfikowane są 133 osoby w tym 42 dziewczyny [zagra – 32 (7??) uczestników i 11 dziewcząt]
U13 – sklasyfikowanych jest 101 osób w tym 32 dziewczyny [zagra – 29 (6??) uczestników i 12 dziewcząt]
U15 – sklasyfikowanych jest 127 osób w tym 33 dziewczyny [zagra – 24 (2??) uczestników i 9 dziewcząt]
U17 – sklasyfikowanych jest 65 osób w tym 18 dziewcząt [zagra – 25 chłopców]
U19 – sklasyfikowane są 34 osoby w tym 12 dziewcząt [zagra – 11 chłopców]
Harmonogram
15.05 – losowanie w Warszawie – prawdopodobnie online.
16.05 – publikacja szczegółowego harmonogramu gier
23.05. [czwartek] PANOWIE + U15B(oys) + U17B(oys)
24.05. [piątek] PANOWIE + PANIE + U11B(oys) + U13G(irls) + U15G(irls)
25.05. [sobota] PANOWIE + PANIE + U11G(irls) + U13B(oys) +U19B(oys)
Kolejności końcowe/WYNIKI
TURNIEJ OPEN
1. [5] Marcin Karwowski – Warszawa
2. [2] Wojtek Nowisz – Warszawa
3. [3] Przemek Atras
4. [8] Matt Kotra
5. [4] Łukasz Stachowski
6. [7] Maciek Maciantowicz
7. [11] Rafał Rykowski
8. [9] Kamil Dominiak – Warszawa
9. [13] Marek Wojnarski
10. [10] Marcin Kozik
11. [31] Andrzej Pyda
12. [15] Tomasz Gałecki
13. [65] Marek Jankowski – Warszawa
14. [17] Rafał Karolczak
15. [60] Krzysztof Czarnota
16. [21] Damian Olejnik
17. [22] Jakub Krysicki
18. [29] Krzysztof Pietras
19. [23] Karol Andrzejczak
20. [85] Łukasz Klebba
21. [35] Szymon Wolek
22. [46 ] Adam Pełczyński
23. [37] Grzegorz Kaleta
24. [49] Tomek Krzyżaniak
25. [19] Michał Kotra
26. [33] Marek Szymanowski
27. [57] Grzegorz Kwiatkowski – Warszawa
28. [20] Dariusz Filipowski
29. [36] Jarosław Terlecki
30. [42] Adam Karp
31. [38] Jakub Zajączkowski
32. [69] Marek Matukiewicz
33. [79] Krzysztof Samonek
34. [30] Michał Kasperek
35. [18] Grzegorz Gajewski
36. [61] Robert Olejniczak
37. [50] Tomek Winiarski
38. [82] Adrian Marszał
39. [67] Marcin Ciszewski
40. [] Adam Ciempka
41. [40] Marcin Ratigowski – Warszawa
42. [80] Maciej Kliś
43. [39] Marcin Grabowski
44. [77] Hubert Czmil
45. [25] Jakub Jaworski – Warszawa
46. [87] Maciej Wieczorek
47. [59] Michał Przytuła
48. [53] Jakub Zjawin
49. [56] Dominik Kowalski
50. [xx] Kacper Owsian
51. [71] Marcin Herzog
52. [58] Robert Gogłuska – Warszawa
53. [41] Wojciech Galant
54. [89] Cezary Kusy
56. [55] Remigiusz Mierzicki
56. [76] Tomek Bosakowski
57. [90] Michał Maliński
58. [45] Tiger Sowa
59. [70] Tomek Peukert
60. [74] Andrzej Borkowski
61. [92] Marcin Bartolewski
62. [84] Marcin Stępnik
63. [51] Daniel Jaworowicz
64. [63] Damian Maliński
TURNIEJ DAMSKI
1. [1] Dominika Witkowska – Warszawa
2. [2] Magda Kamińska
3. [9] Anna Jurkun – Warszawa
4. [3] Paulina Krzywicka – Warszawa
5. [4] Natalia Ryfa
6. [7] Klaudyna Zarówna
7. [6] Ewa Buczkowska
8. [23] Alicja Ślipczyńska
9. [18] Agata Doroszkiewicz
10. [5] Katarzyna Teinert
11. [12] Magda Ryczko
12. [10] Joanna Małyszka
13. [13] Karolina Adamczak
14. [17] Sylwia Ziomek
15. [11] Dorota Grzechowiak
16. [15] Kinga Szymaniak
17. [31] Justyna Cielecka
18. [28] Małgorzata Kornowska
19. [24] Małgorzata Buksa
20. [36] Lucyna Kręcichwost
21. [21] Beata Makowska
22. [25] Karolina Kwaśniewska
23. [29] Anna Drygalska
24. [30] Joanna Krzesińska
25. [19] Anna Żabska
26. [22] Agata Woźna
27. [40] Katarzyna Albigowska-Sodo
28. [16] Monika Kałmuczak
29. [41] Iwona Pawlak
30. [39] Maria Kopczyk
31. [xx] Małgorzata Cerlich – Warszawa
32. [38] Sylwia Humińska
TURNIEJ U11 OPEN
1. [1] Aleksander Wierzba – Warszawa
2. [2] Tytus Felbór
3. [3] Jakub Pytlowany
4. [6] Krzysztof Ratajczak
5. [27] Jakub Woziwodzki – Warszawa/Londyn
6. [15] Stanisław Radlak
7. [7] Kuba Birecki
8. [4] Piotr Penkala
9. [9] Makary Jankowiak
10 [5] Szymon Mołodecki
11. [14] Nataniel Hernas
12. [10] Marta Sikora
13. [11] Piotr Szymaczek
14. [17] Julian Sokołowski
15. [13] Julia Patałąg
16. [12] Jakub Gołębiowski
17. [19] Aleksander Fordoński – Warszawa
18. [32] Wojciech Dobrzyński
19. [21] Jakub Gogol
20. [23] Mateusz Marcinkowski
21. [20] Jakub Dyczkowski
22. [29] Artur Skowroński
23. [24] Aleksander Kozik
24. [47] Igor Wieczorek
25. [45] Kacper Stach
26. [42] Adam Gabryel
27. [37] Franciszek Oleksy
28. [38] Mateusz Wolicki
29. [28] Antek Kożuchowski – Warszawa
30. [22] Wiktoria Sęk
31. [36] Sonia Rak
32. [31] Łukasz Marcinkowski
TURNIEJ U11 DZIEWCZYNKI
1. [8] Dominika Lubińska
2. [10] Marta Sikora
3. [11] Julia Patałąg
4. [19] Amelia Szymańska
5. [16] Iga Miśkiewicz
6. [22] Wiktoria Sęk
7. [36] Sonia Rak
8. [60] Amelia Oleksy
9. [81] Pola Nowacka
10. [65] Julia Mielcarek
TURNIEJ U13 OPEN
1. [2] Mikołaj Korsak
2. [brak] Aleksander Wierzba – Warszawa
3. [brak] Tytus Felbór
4. [brak] Jakub Pytlowany
5. [9] Filip Woziwodzki – Warszawa/Londyn
6. [12] Kacper Janus – Warszawa
7. [6] Igor Śniady
8. [3] Aleksander Kanton – Warszawa
9. [8] Jakub Wróblewski
10. [brak] Kuba Woziwodzki – Warszawa/Londyn
11. [4] Kuba Fordoński – Warszawa
12. [13] Adrian Hernik
13. [11] Piotr Nowak – Warszawa
14. [18] Anna Fortecka
15. [brak] Jakub Dyczkowski
16. [5] Natalia Czekaj
17. [10] Mikołaj Giemza
18. [7] Tobiasz Rybaczewski
19. [15] Ewa Wojciechowska – Warszawa
20. [23] Kuba Ostrowski – Warszawa
21. [16] Robert Janasiewicz – Warszawa
22. [21] Marcel Teschner
23. [47] Franciszek Celm
24. [brak] Szymon Mołodecki
25. [17] Aleksandra Siennicka – Warszawa
26. [brak] Antek Kożuchowski – Warszawa
TURNIEJ U13 DZIEWCZYNKI
1. [5] Natalia Czekaj
2. [brak] Amelia Szymańska
3. [brak] Dominika Lubińska
4. [17] Aleksandra Siennicka – Warszawa
5. [18] Anna Fortecka
6. [15] Ewa Wojciechowska – Warszawa
7. [19] Julia Pilarski
8. [32] Oliwia Miedziocha
TURNIEJ U15 OPEN
1. [1] Piotr Hemmerling
2. [5] Andrzej Wierzba – Warszawa
3. [29] Karina Tyma
4. [3] Oskar Borkowski
5. [10] Daniel Majkut
6. [6] Bartosz Rewilak
7. [4] Bartosz Stein
8. [8] Mateusz Szabelski
9. [11] Maciej Forreiter
10. [9] Piotr Fortecki
11. [7] Wojtek Andree
12. [brak] Mikołaj Korsak
13. [14] Mateusz Osojca
14. [12] Marcin Hrycaj – Warszawa
15. [20] Bartosz Bendzera
16. [19] Mateusz Koch
17. [13] Wiktor Kralka
18. [brak] Łukasz Czarnecki – Warszawa
19. [brak] Kacper Janus – Warszawa
20. [47] Emilia Kaniewska – Warszawa
21. [24] Ernest Hernik
22. [brak] Adrian Hernik
23. [22] Franek Kożuchowski – Warszawa
24. [38] Michał Głomski – Warszawa
TURNIEJ U15 DZIEWCZYNKI
1. [29] Karina Tyma
2. [18] Aleksandra Surdziel
3. [25] Maja Dudzińska
4. [39]Magdalena Mielcarek
5. [47] Emilia Kaniewska – Warszawa
6. [brak] Michalina Kozaryn
7. [98] Nadia Płońska
8. [56] Ewa Kupczyk
TURNIEJ U17 OPEN
1. [brak] Piotr Hemmerling
2. [1] Tymoteusz Wysocki
3. [6] Maciej Słowiński – Warszawa
4. [9] Maciej Matusik
5. [3] Filip Szewczyk
6. [brak] Gaspar Rybaczewski
7. [7] Jakub Adamczak
8. [2] Artur Machno
9. [4] Dawid Pych
10. [12] Michał Stępień
11. [8] Bartosz Handschuh
12. [11] Rafał Barański – Warszawa
13. [brak] Wojciech Andree
14. [5] Michał Mazgaj
15. [10] Michał Brandys
16. [14] Łukasz Sokołowski
17. [13] Mateusz Żerko
18. [27] Julia Chudzicka
19. [16] Filip Stanisławski – Warszawa
20. [24] Maciej Kowalski – Warszawa
21. [36] Cyprian Miedziocha
22. [37] Kacper Kochanowski
23. [brak] Franek Kożuchowski – Warszawa
24. [18] Gaweł Kot – Warszawa
TURNIEJ U19 OPEN
1. [2] Damian Olejnik
2. [1] Adam Pełczyński
3. [4] Adrian Marszał
4. [5] Filip Mazurkiewicz
5. [7] Michał Jachimowicz
6. [18] Konrad Kowalewski
7. [6] Michał Kędzierski
8. [10] Karol Kreczmański – Warszawa
9. [brak] Tomasz Matejski
10. [brak] Rafał Barański – Warszawa
11. [brak] Szymon Czop
.
powodzenia
pozdr/wk