2015 03 14/15 Wyniki Turniejowe
6 Mistrzostwa Warszawy Juniorów 2015 PFS A

6 Mistrzostwa Warszawy Juniorów [PFS A]

14/15 marca 2015. Warszawa. Squash City Ochota

Zapraszamy dzieci i młodzież z całej Polski na squashowe wydarzenie do Warszawy, gdzie zostanie rozegrany po raz szósty Turniej wyłaniający najlepszych zawodników Warszawy w randze PFS A. Cieszymy się, że będziemy mieli okazje gościć najlepszych młodych graczy w Polsce, tym bardziej, że będzie to przedostatnia okazja przed nadchodzącymi IMPJ w tym sezonie do zdobycia punktów w rankingu PFS.

pozdr/wk

PS: Reszta fotek jest na moim profilu FB – zapraszam!!!


..INFO .....WYNIKI......LISTY STARTOWE..


Po pierwszym dniu mamy całą listę laureatów. Wśród młodszych dziewczynek (U11) numer jeden to siostra występującego w tej chwili w Norymberdze Makarego Jankowiaka – Kaja Jankowiak. Druga była Natasza Grzechowiak a trzecia Pola Paturej.
Wśród starszych dziewczynek (U13) pierwsze miejsce trafiło o Julii Patałąg, drugie do Marty Sikory a trzecie do Amelii Szymańskiej.
Wśród chłopców (trzy kategorie) rozstrzygnięcia były następujące:
U11. Mistrzem Warszawy jest Leon Krysiak, tuż za nim bracia Marcinkowscy, drugi Mateusz, a trzeci Łukasz.
U15. Numer jeden to w tym roku Mikołaj Giemza. Na miejscu drugim – Robert Janasiewicz, na trzecim Kuba Pytlowany.
U19. W tym roku po miejsce pierwsze przyjechał Artur Machno z Krakowa. Drugi był Michał Politański z Krakowa. Trzeci Kamil Przybitkowski z Bydgoszczy.
Laureatem losowania loterii z HOTELE.PL został Mikołaj Giemza. Gratulujemy!!!
I dzień drugi – tym razem rozpoczęty zgodnie z aktualnym harmonogramem.  Tylko dwie kategorie ale z emocjami i latającymi rakietami, ciężkim potem na korcie i płaczem poza kortem. W młodszej kategorii U13 bezkonkurencyjny był Kuba Pytlowany przed Natanielem Hernasem i Krzysztofem Ratajczakiem. W kategorii U17 wygrał Maksymilian Wielgus przed Bartkiem Steinem i Mikołajem Giemzą. Losowanie było tym razem szybkie i pobyt w zakopiańskim hotelu – prezent od portalu www.hotele.pl powędrował do Mikołaja Moncznika.
Zapraszam wszystkich na kolejny ostatni Turniej juniorski A w poznańskim SquashParku Podolany a potem na Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w częstochowskim Scoucie.

|


Partnerami Turnieju są:

Sponsorem nagród rzeczowych dla juniorów we wszystkich kategoriach jest Wydawnictwo Zielona Sowa.
Wydawnictwo Zielona Sowa istnieje od 19 lat i należy do Grupy Kapitałowej WSIP S.A. Specjalizuje się w literaturze oraz książkach edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. W swojej ofercie posiada ponad tysiąc publikacji, są to opowiadania, bajki, wiersze, poradniki, arcydzieła literatury polskiej wydawane w formatach książki, audiobooka, e-booka, a także aplikacji multimedialnych. Aby zapoznać się z bogactwem oferty wydawnictwa – wystarczy wejść na stronę www.zielonasowa.pl i (dosłownie!!!) poszperać po jego półkach. Zachęcam też wszystkich uczestników Mistrzostw Warszawy Juniorów do udziału w konkursie na STRASZNE opowiadanie.
Polecam!!!
Waldek Kobus

squashmasters

……………….….. …..

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).