2014 11 29 Wyniki Turniejowe
Squash City Targówek. Piąty Turniej z cyklu OWTS 2014/15 by SEPHORA

<br /> <h2>2014 11 29 Zapowiedzi Turniejowe<br />Squash City Targówek. Piąty Turniej z cyklu OWTS 2014/15 by SEPHORA</h2> <p>

PIĄTA edycję Turniejów z cyklu OWTS 2014/2015
Zawody Główne odbyły się w sobotę (29 listopada) w Squash City Targówek jako PFS B+.

Piąta odsłona O(twartych) (W)arszawskich T(urniejów) S(quasha) za nami.
W piątek zagrali juniorzy w dwóch grupach U11 i U15. W U15 dominuje Piotrek Nowak – lider szkółki Squash City. W eliminacjach meczem elektryzującym widzów był pojedynek Olka z Kubą Fordońskich. Wbrew moim przewidywaniom wygrał w piątym secie Olek, co wcale nie jest niespodzianką. Mało tego, w kolejnym meczu niewiele brakowało by najmłodszy Fordoński wygrał z Robertem Janasiewiczem. Znowu w pięciu setach. Tylko 6 zawodników w kategorii a ile emocji.
W grupie młodszych zawodników wydawało się, że kolejność końcowa to powtórzeniem rankingu zgłoszonych juniorów. Nic bardziej błędnego… W finale po pięciu setach wygrał Krzyś Kuc pokonując po raz pierwszy Kubę Zimeckiego z Częstochowy. Trzecia była Merry Wiąckiewicz.

W sobotę zagraliśmy dwa turnieje.
W Damskim wygrała Natalia Ryfa przed Joanna Głuskowska i Joanna Nowak. Czwarta była Kasia Kowalik. Piąte miejsce zajęła Emilia Kaniewska. Zagrało 7 uczestniczek w tym dla niektórych był to drugi turniej po piątkowym w Anoya.
Turniej OPEN to przede wszystkim tytułowy kurczak w cieście z dowozu tajskiego (ale o tym za chwilę).
W Turnieju zagrało 40 zawodników i 2 zawodniczki co dało nam upragnione B0. Ale ilość to nie wszystko, aby osiągnąć tak wysoką rangę potrzebna jest jakość.
A o jakość zadbała (B0) najbardziej innowacyjna sieć perfumerii SEPHORA dopinając udział aktualnych mistrzów Polski i Warszawy a także przesympatycznego Kallema Khana reprezentującego egzotyczny kraj posługujący się językiem urdu. I właśnie w tej kolejności zaproszeni goście stanęli na podium zawodów choć wyglądało na to, że do takiego rozwiązania nie dojdzie. A na przeszkodzie stanął kurczak w cieście którego zamówił Marcin Karwowski. Kurczak – wszyscy to widzieli odebrał mu nie tylko siły ale jakąkolwiek energię. Uważni obserwatorzy drabinek mogą też sprawdzić, że Łukasz Stachowski w dwóch wcześniejszych meczach oddał pierwsze sety. Jak mówił – były to konsekwencje śniadanie i obiadu. Ale każdy kto widział dosłownie zwijającego się z bólu Marcina nie spodziewał się, że po dwóch pierwszych (raczej gładko) przegranych setach, w trzecim przełamie się i Łukasza a potem pracowicie (potwierdzając regułę, że kto nie wygrywa 3/0  zazwyczaj przegrywa 2/3) doprowadził do szczęśliwego końca z kulinariami w tle.
Partnerem (nowym) Turniejów została firma Gravitan Health and Sport Clubs sieć klubów fitness klasy Premium – posiadacz czterech lokalizacji w Warszawie.
Uff.
pozdr/wk

ps: poniżej wybrane zdjęcia reszta na moim profilu na FB.
WYNIKI SZCZEGÓŁOWE

Kolejność końcowa juniorów
U11.
1. Krzysztof Kuc
2. Kuba Zimecki
3. Marysia Wiąckiewicz
4. Maciek Kopeć
5. Antek Binasik
6. Krzyś Kwiatkowski
7. Piotr Sienkiewicz
8. Kuba Nagalski
U15.
1. Piotr Nowak
2. Robert Janasiewicz
3. Kuba Fordoński
4. Olek Fordoński
5. Kuba Puzio
6. Michał Sienkiewicz

=========================================================

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).