Grupa A start 19:00
Grzegorz Multan
Grzegorz Kwiatkowski
Maciej Kowalik (JOKER)
Robert Gogłuska
Peter Hyrlyck
Marcin Ratigowski
Igor Grzeszczuk
Grupa B start 19:00
Krzysztof Januszewski
Tomasz Fajfer
Piotr Zagajewski
Bartek Pelc
Michał Jończyk
Marcin Maląg
Jakub Wroniecki
Grupa C1 start 19:00
Patryk Glina
Mikołaj Modrzewski
Marek Dziubiński
Marcin Stawowczyk
Waldek Kobus
Rafał Langowski
b[]B Andrzej Iwan ??
c[] Zbigniew Karpiński ??
Grupa C2 start 19:00
Bartłomiej Knedler
Emil Uździło
Marcin Lohmann
Paweł Trela
Krzysztof Furtok
Robert Prochownik
b[] Michał Zakrocki ??
c[]B Michał Grabowski ??
Grupa D1 start 21:00
Cezary Kramp
Łukasz Komorowski
Marcin Wachowiak
Dariusz Dziewanowski
Maciej Maciejewski
Piotr Tatara
Mariusz Księżnik
d[0] Piotr Szwarc ??
Grupa D2 start 21:00
Adam Roś
Robert Sapierzyński
Tomasz Kwiatkowski
Agnieszka Honkisz
Joanna Głuskowska
Robert Wikieł
Rafał Tatara
d[0] Karol Potocki??
Grupa E1 start 21:00
Szymon Wróbel
Jarosław Kowalewski
Mateusz Dziewanowski
Tomek M.Król
Jacek Dramiński [???]
eRafał Kawala ??
eGrzegorz Gago ??
eRobert Strulak ??
Grupa E2 start 21:00
Radosław Kuźmiński
Przemysław Jakubowski
Bartosz Biliński
Waldemar Knedler
Jacek Kowalski [???]
eBartek Janiszewski ??
e[1]B Dorota Bury ???
e[0]B Łukasz Gębala ???
Rezerwa na 11.02/ zawodnicy niepotwierdzeni
c[X] Dariusz Malewski ??
c[0] Bartek Chruściński ??
X Michał Stanosz ??
d Marek Olobry ??
d[0]B Jakub Majcher ???
e.Robert Rogala ???
Zamrażarka
9Rafał Ryba
8Marcin Komorowski
7Aleksander Pliszka
7Wojtek Musielak
6Grzegorz Laskowski
5Przemysław Nowak
5Filip Pietrzyk
3Grzegorz Leśniak
1Marcin Świerczek
0Jacek Karaś
[]
18.02
d[0] Piotr Zieliński ??
e[]Jacek Suchowski???
25.02
Tomasz Wilczyński
01.04
Tomasz Mularczyk
JOKER
a[] Marcin Karwowski
DALEKA REZERWA
c Kacper Kozikowski ??
c Tomek Musiał ??
c [0] Piotr Gorzelak ??
d [] Artur Różak ??
d [] Piotr Szydłowski ??
d [] Kuba Staszkiewicz ??
e [0] Przemek Milczarek ??
e [0]B Robert Rogala ??
e [0] Kuba Zasada ??
e [0] Patryk Zięba ??
e [0] Łukasz Sierant ??
e [0] Artur Strączek ??
[]