Wakacyjna Liga pod patronatem Maczfit – Info

Wakacyjna Liga pod patronatem Maczfit – Info


WYNIKI LIGOWE RANKING ZASADY ARCHIWUM


Marka MACZFIT jest odpowiedzią na potrzeby wszystkich osób, które walczą z czasem, stresem, wiekiem i kaloriami oraz wybiega naprzeciw nowym trendom żywieniowym i lifestylowym. W minimalistycznym i wygodnym pudełku nasi Klienci każdego dnia odnajdują bogactwo cennych składników mineralnych oraz smakowych, zawartych w gotowych do spożycia posiłkach. MACZFIT jest najlepszym źródłem uzyskiwania energii potrzebnej do uprawiania sportów, wysiłku umysłowego w pracy, lepszego przyswajania wiedzy i koncentracji w szkole, oraz dobrego snu. Celem MACZFIT jest ułatwienie naszym Klientom przemiany na lepsze: zamiana tłustego pączka w lukrze na lekkiego gryczanego naleśnika z bananami, a tkanki tłuszczowej na masę mięśniową. Tu rodzi się filozofia nowej jakości życia w połączeniu z uporządkowaniem celów oraz oczyszczającym wyzbyciu się złych i szkodliwych dla organizmu nawyków. Warto zacząć od właściwej diety, gdyż jesteśmy tym co jemy, a odpowiednio dobrane składniki odżywcze pomagają nam wydobywać z siebie naturalne piękno i siłę. Nasze diety mają na celu pomóc naszym klientom odżywić i zregenerować organizm, wprowadzić regularność do dziennego spożywania posiłków, osobom z nadwagą pomóc w redukcji masy ciała w łagodny i bezpieczny sposób, a alergikom pomóc w utrzymaniu zróżnicowanej i odpowiedniej dla nich diety, z wyeliminowaniem pewnych składników.

Marka Maczfit jest Oficjalnym partnerem Wakacyjnej Ligi Squashmasters – teraz Maczfit Squashmasters. Jako tytularny partner rozgrywek Marka Maczfit ufundowała 3 nagrody o łacznej wartości 3100 pln czyli 3 abonamenty Maczfit – jeden do wygrania oraz dwa do wylosowania wśród zawodników z awansujących w czasie rozgrywek wakacyjnych w grupach o 19 (B/C1/C2) oraz w grupach o 21 (D1/D2/E1/E2).

Lista laureatów jest w zakładce: WYNIKI LIGOWE

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usługi Maczfit zapraszamy do odwiedzenia strony firmowej lub profilu FB Maczfit.

AKTUALNA EDYCJA:

Nowa Liga SQUASHMASTERS JESIEŃ 2015 – Info


pozdr/wk

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).