Archiwum Mistrzostw Squashmasters


Opłata startowa
Płatność za udział w turnieju Squash Masters została ustalona na 100 zł.
Opłata powinna wpłynąć przed losowaniem na konto klubu MySquash:
Nr konta 31 1090 1463 0000 0001 1300 6122
Bank Zachodni WBK S.A.
MYSQ Maliński sp.k. 60-128 Poznań ul. Zgoda 14/5

ZGŁOSZENIA
Aby się znaleźć na listach startowych wystarczy wysłać maila na adres squashmasters@squashmasters.pl ze zgłoszeniem. W zgłoszeniu niezbędna jest dokładna data urodzin, nazwisko i imię oraz reprezentowane miasto a także preferowana kategoria wiekowa (przyda się też komórka na wypadek potrzeby kontaktu z zawodnikiem). Dodatkowo poprosimy o podanie rozmiaru ubiorowego preferowana wielkość polo/bluzy czyli S, M, L, XL lub XXL.

ROZSTAWIENIA
Rozstawienia w poszczególnych kategoriach wiekowych wynikają z zajęcia w ostatnich MP miejsca w pierwszej ósemce, miejsca na podium w poprzednich edycjach, lub z miejsca w aktualnym (na dzień 23.11) rankingu PFS.

SĘDZIOWANIE
Sędzią Głównym Zawodów jest Tomasz Banasiak.
Podczas Turnieju odbędzie się egzamin praktyczny na stopień sędziego klubowego.
Jeśli dany mecz nie będzie sędziowany przez praktykantów, mecz obowiązany jest sędziować zwycięzca poprzedniego meczu na danym korcie.
Sędziów meczy półfinałowych i finałowych wyznacza Sędzia Główny Zawodów.
Protesty złożone do Biura Zawodów podczas turnieju (obowiązuje forma pisemna) rozpatruje zespół w składzie Damian Maliński, Waldek Kobus i Tomek Banasiak.

SYSTEM ROZGRYWEK
W przypadku, gdy kategoria wiekowa liczy między 8 a 12 osób zawodnicy będą rozlosowani do dwóch grup eliminacyjnych. Po rozegraniu meczy w grupach (best of 3) zawodnicy grają pucharowo półfinały i finały (best of 5). System gwarantuje rozegranie 5/6 meczy w zależności od liczebności grup eliminacyjnych.
W przypadku kategorii między 12 a 16 zawodników rywalizacja rozgrywana jest w drabince 32 o każde miejsce.
W przypadku kategorii powyżej 16 zawodników rywalizację rozpoczyna forrunda pomiędzy zawodnikami z miejsc {9/16} vs. {17/32}. Przegrywający grają w turnieju Pocieszenia o miejsce 17. Awansujący grają w Turnieju Głównym o miejsca 1/16.

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).