JESIENNA LIGA SQUASHMASTERS 2010

WARUNKI UCZESTNICTWA WYNIKI LIGOWE RANKING GALERIA

http://teamspirit.pl/templates/img/header_bg_new.jpg
==============================================================

Partnerem edycji Jesiennej Ligi jest firma Team Spirit – organizator wyjazdów zimowych. Team Spirit rzucił wyzwanie wszystkim, którzy biorą udział w rozgrywkach ligowych. Aby wszystkich zachęcić do sportowej Team Spirit ufundował trzy nagrody, które były w zasięgu każdego uczestnika ligowej rywalizacji. Nagrodą tą były 3 (trzy) wyjazdy – tygodniowy wyjazd narciarski do Italii (nagroda zawiera: pobyt w hotelu, wyżywienie HB, pełne ubezpieczenie Signal Iduna (KL, NNW, SKI), opiekę rezydenta; dojazd we własnym zakresie) w jednym z 3 terminów (22.01-29.01.2011; 05.02-12.02.2011; 12.03-19.03.2011). Nagrody* są atrakcyjne, bo dostępne dla każdego, a w skrócie wygląda to tak*:
1. pierwszy wyjazd trafi do zwycięzcy ligowej klasyfikacji ostatecznej – przy założeniu, że pod uwagę będą brane najlepszych 8 z 12 rozegranych kolejek ligowych;
2. nagroda numer 2 zostanie wylosowana wśród wszystkich* zwycięzców lig A, B i C1/C2 z pominięciem laureata z p. 1;
3. nagroda numer 3 zostanie wylosowana wśród wszystkich* zwycięzców lig D1/D2 oraz E1/E2/E3 oczywiście z pominięciem laureata z pp. 1 i 2.

Uroczyste losowanie* odbędzie się w środę podczas ostatniej kolejki ligowej (22.12.2010) w dwóch turach. Pierwsze odbędzie się o 21:30 po określeniu uprawnionych zwycięzców grup A, B oraz C1/C2. Drugie losowanie odbędzie się o 23:10 po określeniu uprawnionych zwycięzców grup D1/D2 oraz E1/E2. W ramach pocieszenia wśród wszystkich pozostałych uczestników ligi (ale nie zwycięzców grup) rozlosowanych zostanie
10 zniżkowych voucherow na kwotę 200 pln każdy.
Wszystkich potencjalnych zwycięzców zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą wyjazdową TeamSpirit na firmowej stronie www.teamspirit.pl.

Poza wyjazdami każdy uczestnik ligi (czyli zawodnik sklasyfikowany w ligowym rankingu) – który zarezerwuje wyjazd do 10 stycznia 2010 – otrzyma 5% rabat).

=====================================================================
* Zasady udziału w końcowym losowaniu określa regulamin

==============================================================
Rozgrywki edycji jesiennej ligi to trzy miesiące (październik, listopad i grudzień). Ponieważ sporo osób deklaruje, że nie może zagrać w ostatni tydzień grudnia (29.12) – tego dnia odbędzie się turniej otwarty PFS C lub B dla wszystkich chętnych. A ostatnia kolejka Ligowej Jesieni to środa 22 grudnia. Gra w lidze to adrenalina w pigułce. Każda edycja to dwie godziny efektywnej walki sportowej na korcie. Zachęcam do udziału nowych adeptów squasha. Liga to świetny sprawdzian umiejętności i możliwość zweryfikowania poziomu wyszkolenia turniejowego.
==============================================================

Losowanie jest już za nami.

Jak większość wie lub nie, pobyty narciarskie od TeamSpirit zostały podzielone następująco: Pierwsze miejsce w klasyfikacji i wyjazd numer 1 trafił do Mateusza Morgiewicza -niestety Mateusz nie zagrał w ostatniej kolejce, bo kontuzja ręki (pęknięta kość śródręcza) wyłączyła go z gry na dłużej. Drugi pobyt we włoskich Dolomitach wylosował Łukasz Paździorek. A trzeci znalazł się w rękach Konrada Młynarskiego. Poza tym rozlosowaliśmy 200-złotowe vouchery które otrzymali m.inn.: Bartek Biskupski, Bartek Sala, Maciek Lubiak, Grzegorz Kwiatkowski, Jarek Tadajewski, Kuba Wroniecki, Jarek Kowalewski, Michał Grabowski, Bartek Knedler i inni których w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć. Wszystkich laureatów zachęcam do kontaktu z fundatorem – Piotrkiem Bareńskim – mailowego lub telefonicznego 601698837.

Apeluję gorąco do wszystkich, którzy chcieliby zagrać w regularnym (środowym) terminie pomiędzy Świętami a Nowym Rokiem czyli 29 grudnia do zgłaszania chęci gry. Przewiduję,że ligowa ERRATA zgromadzi 3 albo 4 grupy, w których udział będzie zależał od poziomu sportowego uczestników.
Nowa edycja ligi rozpocznie się w środę 5 stycznia i na nią też serdecznie zapraszam.
pozdr/wk

Propozycja składu ligowego na 29 grudnia – LIGOWĄ ERRATĘ – jest

na osobnej stronie, na którą zapraszam wszystkich zainteresowanych:

http://teamspirit.pl/templates/img/header_bg_new.jpg

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).