2010 11 20 Wyniki Turniejowe
8 MP ADVATECH SquashMasters. Kraków. SQUASH4YOU
20 LISTOPADA 2010

Kraków. Squash 4 You

VIII Mistrzostwa Polski ADVATECH SQUASH MASTERS 2010

Squash’owy weekend w Krakowie!


Podsumowanie i Wyniki

W tym roku zawody w randze Mistrzostw Polski odbyły się w Krakowie i był to bardzo dobry wybór. Miejsce – Squash4You (w dalszym ciągu nowy) klub Maćka Maciantowicza, który przeniósł się tam z Atlanticu – to 7 kortów MCWIL, które po restylingu nie są już takie głośne jak je pamiętam z imprezy WISPA. Duża ilość klatek połączona z trochę mniejszą liczbą uczestników zaowocowała większą liczbą jakościowo lepszych meczy – wszystkie spotkania rozgrywane były do 3 wygranych setów a system kwalifikacji dawał każdemu szanse walki o najwyższe trofea eliminując przypadkowość losowania (choć tego się nie da do końca uniknąć – jak pokazała historia).
Jak wyglądały mecze? – suche wyniki poniżej, a żeby poczuć atmosferę – trzeba było być na miejscu.
Podobała mi się wszechobecna sympatia wszystkich dla wszystkich a jednocześnie sportowa konkurencja i ambicja by reprezentanci danej społeczności wypadli jak najlepiej. Jestem pewien, że w następnych imprezach uczestniczyć będą wspólne reprezentacje miast, które przyjadą w grupie i będzie się nawzajem dopingować tak jak krakowska ekipa.

Bardzo sympatyczna była ceremonia zakończenia, podczas której kolejno dowartościowano wszystkich uczestników ciepło wspominając sponsorów którzy przyczynili się do atrakcyjności tegoż zakończenia zawodów. A w szczególności podziękowania należą się wszystkim zawodniczkom i zawodnikom a także firmom ADVATECH (wsparcie finansowe), HI-TEC (buty dla złotych medalistów) BAROQUE (catering) UNDER ARMOUR (klapki), HARROW (nagrody dla medalistów i nie tylko, bo przecież każdy dostał frotkę a frotka to fajna jest rzecz) WONDERFUL PISTACHIOS (za orzeszki). Poza tym McWIL-COURTWALL – (wsparcie finansowe), Dunlop (Turniejowe Piłki); HOTEL SYSTEM (zniżki na hotel dla wszystkich oraz pokoje dla organizatora i sędziego).

Polecam artykuł ze zdjęciami w Gazecie Wyborczej który ukazał się dzięki dobrym kontaktom medialnym Squash4You 🙂.

Wielkie dzięki dla Tomka Banasiaka, którego z aktywnego udziału wyłączyła kontuzja, ale z zapałem i ogromnym zaangażowaniem pełnił obowiązki sędziego głównego. I dla Małgorzaty, którą sędzią głównym nie była, ale…..

A teraz galeria zadowolonych medalistów i poszczególne klasyfikacje w szczegółach.

PANIE
złoto – Lucyna Kręcichwost (Bielsko-Biała)
srebro – Magda Knapik (Kraków)
brąz – Ola Wajman (Kraków)

PANOWIE 35+
złoto – Maciek Maciantowicz (Kraków)
srebro – Waldek Paturej (Warszawa)
brąz – Łukasz Nitka (Kraków)

PANOWIE 40+
złoto – Jacek Szubert (Wrocław)
srebro – Tomek Nowak (Kraków)
brąz – Włodek Grzelczak (Poznań)

PANOWIE 45+
złoto – Jacek Ładny (Warszawa)
srebro – Franek Pepliński (Kraków)
brąz – Mariusz Szymkowiak (Poznań)

PANIE.
W kategorii kobiet w meczu finałowym, krakowianka Magda Knapik (Squash4You) prowadziła już 2-0 w setach i była o krok od zdobycia złotego medalu, ale kolejne sety należały do Lucyny Kręcichwost (Bielsko Biała), która po raz kolejny (jak przed rokiem w Poznaniu, gdy zajęła dopiero II miejsce w grupie by wygrać w finale). Radość Lucyny była tak wielka, prawdziwa i żywiołowa, że wręcz zadeklarowała, że rzuca pracę i od tej pory tylko squasha :-). Ale nie będziemy jej trzymać za słowo. Wystarczy, że zachęci więcej dziewczyn by stanęły odważnie na korcie i spróbowały swoich sił. Trzecie miejsce i brązowy medal zdobyła krakowianka Ola Wajman dzięki wygranej 3-2 nad Małgorzatą Buksą (Tychy).

PANOWIE.
W kategorii młodzików (+35) pod nieobecność obrońcy tytułu Marcina Kozika, a także Andrzeja Wierzby faworytami byli Maciek Maciantowicz i Łukasz Nitka (obaj Kraków, klub Squash4You). Tu warto wspomnieć poprzednie lata, w szczególności rok 2008, kiedy grupę ćwierćfinałową tworzyli: Wierzba, Gołębiowski, Kozik, Szostek, Paturej, Chądzyński, Kalinowski i Samonek. A poza ósemką byli jeszcze Maliński, Kędziora, Jurek i Banasiak.
Ale wracając do zawodów.
Największą frekwencję na turnieju miał mecz Maciantowicz vs. Nitka. To spotkanie wręcz “wygasiło” turniej bo wszyscy chcieli zobaczyć gorącą pięciosetówkę, w której do końca nie było wiadomo, kto wygra. Maciek zwyciężył 3-2 w setach, w tym 11-9 w ostatnim decydującym secie, ale warto zaznaczyć niezwykłą dramaturgię meczu – najpierw Łukasz prowadził już w tym pojedynku 2-1 w setach a potem Maciek przejął inicjatywę, wyrównał na 2-2 i w decydującym secie prowadził już 8-2 i 10-6 ale Nitka obronił trzy kolejne piłki meczowe doprowadzając do stanu 10-9 i dopiero wtedy przegrał. Równie emocjonujący był drugi półfinał – dla odmiany w warszawskim składzie – Wojtek Kaźmierowski przegrał w pięciu setach z Waldkiem Paturejem. Ten mecz zabrał sporo sił Waldkowi, który w finale dość łatwo uległ Maćkowi 3-0 (11-7, 11-6, 11-4), a brązowy medal trafił do Łukasza Nitki, który też wygrał w trzech setach z Wojtkiem.
Piąte miejsce zajął Piotrek Pach (Tarnowskie Góry), który miał ciężką przeprawę w ćwierćfinale z Wojtkiem Kaźmierowskim i gdyby nie przegrana w pięciu setach, być może stanąłby na podium. Szósty był Piotrek Zawirski (Łódź). Siódme miejsce trafiło do opolanina Kamila Olszewskiego, któremu bez walki uległ warszawski “japończyk” Sergiusz Matusiak. Miejsce dziewiąte zajął Dawid Sukacz (ex-krakowiak z Warszawy) który pokonał Marka Srokę (Gliwice). Jedenastą pozycję wywalczył gorzowianin Sebastian Żółtek (zazwyczaj w białej koszulce, co nas często myliło :-)) który wygrał z Mariuszem Pietrzykiem z Darłowa.

W kategorii juniorów (+40) najlepszy okazał się Jacek Szubert (Wrocław) który pokonał w finale Tomka Nowaka (Kraków) 3-1 (14-12, 11-9, 8-11, 11-8). Żeby było ciekawiej, ci dwaj zawodnicy spotkali się w meczu otwarcia tej kategorii w eliminacyjnej fazie grupowej …. i lepszy był Nowak, który wygrał 3-1, i awansował do fazy play-off z pierwszego miejsca w grupie! Ale w finałowym meczu Szubert zrewanżował się i zdobył złoty medal. Brązowy medal przypadł Włodzimierzowi Grzelczakowi (Poznań), który po pięciosetowej walce pokonał krakowianina Pawła Styrylskiego. W pucharze pocieszenia piąte miejsce zajął Marcin Stępnik (Łódź) który pokonał w czterech setach gorzowianina Krzysztofa Tymę. Miejsce siódme wywalczył Robert Łuniewski (Warszawa) przed Igorem Sławińskim (Łódź). Miejsce dziewiąte trafiło do Maćka Chrzanowskiego z Bytomia.

W kategorii seniorów (+45) w finale spotkali się Jacek Ładny (Warszawa) i niespodzianka turnieju – Franek Pepliński (Kraków). Po ciekawym pięciosetowym meczu lepszy okazał się Ładny (11-4, 8-11, 11-5, 9-11, 11-6). Brąz powędruje do Poznania – Mariusz Szymkowiak pokonał Jarka Glinę (Warszawa) 3-1. Miejsce piąte trafiło w łapy organizatora części sportowej, który pokonał po pięciosetowym maratonie najstarszego zawodnika turnieju – wrocławianina Piotrka Seweryna; Piotr zajął dobre szóste miejsce i w odróżnieniu od pozostałych (nieobecnych) pięćdziesięciolatków nie unikał sportowej rywalizacji i postanowił skutecznie powalczyć z młodszymi kolegami. Siódme miejsce zdobył Tomek Krysicki (Łódź) po pięciosetowej wygranej nad Leszkiem Karwalą (Nowy Sącz). W finale Pocieszenia najlepszy był (9 miejsce) wrocławianin Zenek Waniak przed Maćkiem Kędzierskim z Ostrowa Wielkopolskiego. Miejsce jedenaste zajął Jurek Kaczmarek (Ostrów Wielkopolski) przed Lesławem Kaczorem (Kraków) i Romanem Wilkiem (Częstochowa).

Klasyfikacja medalowa.
Ostatecznie złote medale trafiły po jednej sztuce do Bielska-Białej (K35), Krakowa (M35), Wrocławia (M40) i Warszawy (M45). Srebra powędrowały odpowiednio do Krakowa, Warszawy, Krakowa i Krakowa. A brązowe trofea wywalczyli reprezentanci Krakowa, Krakowa, Poznania i Poznania.
Tak więc bezkonkurencyjni w klasyfikacji ogólnej byli krakowianie. Mieli apetyt na komplet złotych medali i było bardzo blisko, gdyż występowali w finałach wszystkich kategorii. Finalnie złoto zdobył tylko Maciek Maciantowicz w kategorii mężczyzn +35, a pozostali polegli w finałowych pojedynkach (Nowak w kategorii +40, Pepliński w +45 oraz Magda Knapik w kobiecej). Ale oprócz tych 4 medali (złoto plus 3 srebra) doszły jeszcze brązowe medale Nitki (mężczyźni +35) i Wajman (kobiety). Drugie miejsce zajęła Warszawa (dzięki Jackowi Ładnemu i Waldkowi Paturejowi), trzecie miejsce ex-equo Wrocław (Szubert) i Bielsko-Biała (Kręcichwost). Piąte miejsce Poznań – dzięki dwóm srebrnym medalom (Grzelczak, Szymkowiak).
Ogromne szanse na medale miałaby Łódź – gdyby pojawili się Edyta Witkowska, Jacek Hibner, Piotrek Kijewicz i Marcin Ciszewski. To samo można napisać o Zabrzu (Kozik), Trójmieście (Stachura, Gołębiowski, Gałka), Zielonej Górze (Tiger Sowa), Poznaniu (Maliński, Musiał, Kałmuczak, Buczkowska, Felbór, Krzywosz, Plencler, Andrzejczak, Kędziora, Maciejewski, Michalski i wielu innych) i Warszawie (lista nieobecnych jest za długa by ją wymieniać).
Jedno jest pewne zawodnicy i klub stworzyli naprawdę fajną atmosferę i nie udało się jej zepsuć nawet mnie – jak zwykle jestem posiadaczem tytułu króla chaosu.
Za rok zapraszam do ….. no właśnie – tam, gdzie będzie co najmniej sześć kortów i gdzie właściciel obiektu zdecyduje się (przy wsparciu sponsorów) na inwestycję w organizację turnieju dla najbardziej doświadczonych zawodników i zawodniczek.
A już teraz mogę zapowiedzieć: Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Poznania SQUASHMASTERS rozegramy na początku marca w klubie MySquash oraz II Otwarte Mistrzostwa Warszawy SQUASHMASTERS w maju w Squash City.

pozdrawiam
waldek kobus
squashmasters.pl


WYNIKI

PANIE

PANOWIE 35


PANOWIE 40


PANOWIE 45


i sami medaliści na deser :-)…


W tym roku spotkamy się po raz ósmy. Edycja 2010 Mistrzostw odbędzie się w sobotę 20 listopada w Krakowie.

Dzięki inicjatywie Maćka Maciantowicza – jego klub Squash4You będzie gospodarzem tegorocznego Czempionatu tych wszystkich, którzy w squashu (ale nie tylko) mają największe doświadczenie.

Chcielibyśmy aby uczestnicy tej imprezy potraktowali to jako “weekend squashowy w Krakowie” a nie tylko jednodniową imprezę w sobotę 20.11.2010. Dlatego wspólnie z partnerami turnieju postaraliśmy się zorganizować bardzo atrakcyjny program turnieju w tym m.in. specjalną cenę na pobyt w hotelu (2 noce w cenie 1 za pobyt piątek-niedziela i to przy promocyjnych cenach “posezonowych” – szczegóły poniżej). Mamy nadzieję, że będzie to kolejny pretekst, abyście przyjechali do Krakowa w piątek po południu i zostali z nami aż do niedzieli, ciesząc się z gry oraz zaplanowanych pozostałych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy w imieniu własnym oraz wszystkich partnerów

/-/ Jacek Szubert
/-/ Waldek Kobus
/-/ Maciek Maciantowicz


Organizacja imprezy:

SquashMasters & Squash4You

Patronat sportowy

Polska Federacja Squasha

Sponsor Tytularny

Advatech Sp. z o.o.

Partnerzy

http://www.forehand.pl/galerie/h/harrow-natalie-grainger_2516.jpg


NAGRODY

Zawodniczki i zawodniczki mają zagwarantowane – dawkę sportowych emocji i dobrą zabawę.

Najlepsi rozdzielą pomiędzy siebie tytuły Mistrzów Polski AD.2010
sygnowane medalami (złoto, srebro i brąz)
oraz Mistrzowskim Pucharem za 1 miejsce w danej kategorii.

Dodatkowo najlepsi (złoto) premiowani będą przez firmę HI-TEC
parą topowego modelu obuwia dopasowanego do stopy zwycięzcy.

Wśród wszystkich uczestników (którzy wypełnią ankietę)
rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe a wśród nich –
rakieta marki HARROW model FURY

(gra nim aktualna Mistrzyni Polski PFS – Dominika Witkowska.


Aktualny Harmonogram

Środa (17 listopada)
deadline na zgłoszenia uczestników zawodów (przesunięty)

Czwartek (18 listopada)
Weryfikacja finansowa (deadline na wpłatę opłaty startowej)
Weryfikacja rozmiarówki turniejowej (obuwie/koszulki)
Publikacja harmonogramu rozgrywek

Piątek (19 listopada) przyjazd na miejsce

godzina 19.00 w klubie. Losowanie eliminacji turniejów poszczególnych grup wiekowych

– opcjonalnie dla zainteresowanych – możliwość zarezerwowania kortów na treningi
(na hasło “squashmasters” w recepcji klubu Squash4You uczestnicy turnieju otrzymają 20% rabatu na wynajem kortów na trening)
– możliwość relaksu w hotelu na dostępnej bezpłatnie dla uczestników części rekreacyjnej (basen, spa)
– dla zainteresowanych planujemy w piątek wieczorem wyjście na kolację połączoną z koncertem muzycznym w jednym z klubów w okolicach Rynku Głównego (finansowane we własnym zakresie)

Sobota (20 listopada) ZAWODY

9.00-10.30 KORTY DO DYSPOZYCJI ZAWODNIKÓW
10.30 start eliminacji kategorii M35 i M45
11.00 start eliminacji kategorii M40
12.30 start turnieju damskiego
~14.30 początek fazy pucharowej M40
~15.00 początek fazy pucharowej M45
~15.30 początek fazy pucharowej M35
~16.30 Finały M40
~17.00 Finały M45
~17.30 Finały M35

~ 18:00 Uroczyste zakończenie, owacje i toasty oraz IMPREZA POTURNIEJOWA w klubie Squash4You

(w programie dekoracje zwycięzców oraz inne atrakcje)

Niedziela (21 listopada)

– chillout & regeneracja 🙂
– powrót do domów


LOSOWANIAOpłata startowa

Wspólnie z partnerami turnieju (producent sprzętu do squasha Harrow oraz technicznej odzieży sportowej Under Armour) przygotowaliśmy specjalny pakiet upominków który otrzymają uczestnicy turnieju, opłacający wpisowe w wersji “BASIC”. Dla osób które zapragną mieć dodatkową pamiątkę z turniej w postaci koszulki turniejowej zrobionej na technicznej odzieży Under Armour, przygotowaliśmy wpisowe “PREMIUM”.

Wpisowe BASIC w kwocie 100zł

(dla posiadaczy kart Multisport możliwość opłacenia 85 zł i rozliczenia reszty wpisem Multisport) zawiera:

– pakiet prezentów o wartości 100 zł ufundowany przez organizatorów plus sponsorów (w tym klapki pod prysznic Under Armour z limitowanej serii UA SquashMasters4YOU plus frotki na rękę Harrow)

– uczestnictwo w turnieju

– lunch w sobotę (zupa plus danie główne) plus owoce przez cały dzień

– możliwość uzyskania specjalnej promocyjnej ceny na noclegi w hotelu turniejowym (opis poniżej)

– wstęp na sobotnią imprezę AFTER PARTY

Wpisowe PREMIUM w kwocie 170zł

(dla posiadaczy kart Multisport możliwość opłacenia 155zł i rozliczenia reszty wpisem Multisport) zawiera:

– wszystko co w pakiecie BASIC plus

– koszulka turniejowa zrobiona na technicznej odzieży Under Armour metodą sublimacji (o wartości rynkowej 100zł)

– koszulka może być też czarna ale wtedy logo turniejowe będzie wykonane w innej technice i musimy o tym wiedzieć wcześniej.

Dodatkowo można zamówić lunch dla osób towarzyszących – cena 30zł

(w przypadku zainteresowania prośba o wcześniejszą rezerwacją i wpłatę razem z wpisowym)

Wpłaty wpisowego na konto Squash4You:

Numer rachunku: 06 1750 1048 0000 0000 1255 5172

Nazwa banku: Raiffeisen Bank Polska

Przy zgłoszeniach prosimy podać rozmiar stopy (potrzebny dla rozmiaru klapek) oraz dla osób zamawiających pakiet PREMIUM rozmiar koszulki.


NOCLEGI

Promocyjna oferta na noclegi w hotelu:

Oficjalny hotel to położony w niedalekiej odległości od klubu (ok 1km) HOTEL SYSTEM

(dawniej HOTEL SYSTEM PREMIUM a później QUALITY HOTEL Kraków North).

Oferta na pojedynczy nocleg:

pokój 1os – 189zł + 10zł parking = 199zł za pokój 1os. ze śniadaniem i parking

pokój 2os – 209zł +10zł parking = 219zł za pokój 2os. ze śniadaniem i parking

Oferta na nocleg od piątku do niedzieli (2 noce w cenie jednej*)

pokój 1os – 209zł za 2 noce – pokój ze śniadaniem i parking

pokój 1os – 239zł za 2 noce – pokój ze śniadaniem i parking

* z mikro-dopłatą za śniadanie w drugą noc

Rezerwacji można dokonać telefonicznie

+48 12 614 48 00 lub mailowo reservation@wmhotelsystem.pl

Hasło uprawniające do promocji: Squash Masters.

LOKALIZACJA HOTELU

W. M. Hotel System

Al. 29 Listopada 189, 31-241 Kraków, Poland

www.wmhotelsystem.pl


ZGŁOSZENIA

Kto może zagrać w VIII Mistrzostwa Polski Squash Masters?

Wziąć udział w Mistrzostwach może każdy kto:

1. kto może reprezentować barwy polskie czyli jest obywatelem polskim lub rezydentem (karta stałego pobytu od co najmniej roku);

2. rozpoczął w 2010 roku co najmniej 35 rok życia czyli urodził się w 1975 roku lub wcześniej. Wiek zawodniczki lub zawodnika kwalifikuje go do odpowiedniej kategorii. Panie rozegrają jedną rywalizację. Panowie mają tych kategorii więcej. Podstawowe to 35+, 40+ i 45+. O ile zgłosi się odpowiednia liczba chętnych rozegrana zostanie także kategoria 50+. Ważne jest aby w danej kategorii było przynajmniej ośmiu zawodników. Wszyscy chętni są mile widziani. Nie są wymagane licencje ani inne zezwolenia. Na podstawie zgłoszeń ustalone zostaną systemy rozgrywek dopasowane do liczby chętnych.

Aby się znaleźć na listach startowych wystarczy wysłać maila na adres squashmasters@squashmasters.pl ze zgłoszeniem. W zgłoszeniu niezbędna jest dokładna data urodzin, nazwisko i imię oraz reprezentowane miasto a także preferowana kategoria wiekowa (przyda się też komórka na wypadek potrzeby kontaktu z zawodnikiem). Zainteresowani pakietem BASIC powinni podać numer obuwia (numeracja francuska/amerykańską na klapki Under Armour); w przypadku pakietuPremium poprosimy o podanie preferowanego rozmiaru koszulki czyli S, M, L, XL lub XXL.

ROZSTAWIENIA Rozstawienia w poszczególnych kategoriach wiekowych wynikają z zajęcia w ostatnich MP miejsca w pierwszej ósemce, miejsca na podium w poprzednich edycjach, lub z miejsca w aktualnym (na dzień 23.11) rankingu PFS.

SYSTEMY ROZGRYWEK

W związku z ilością zawodników i zawodniczek jaka ostatecznie zweryfikowała swój udział w turnieju – ostatecznie odbędą się rozgrywki wg następujących reguł.
PANIE. Pięć pań zagra każda z każdą 10 meczy best of 5. O kolejności zadecydują zwycięstwa, sety wygrane, sety przegrane, bezpośredni pojedynek.
PANOWIE 35+.
Trzynastu panów zagra eliminacje w czterech grupach. Z 4 grup wychodzi do ćwierćfinałów 8 zawodników z miejsc 1/2 do gry o miejsca 1-8; a pięciu z miejsc 3/4 gra o miejsce 9.
PANOWIE 40+. Dziewięciu panów zagra eliminacje w dwóch grupach. Z miejsc 1/2 zawodnicy grają pucharowo o miejsca 1/4; a z miejsc 3/4 grają o miejsca 5/8; ostatni zawodnik z grupy bardziej licznej zajmuje miejsce dziewiąte.
PANOWIE 45+. Trzynastu panów zagra eliminacje w czterech grupach. Z 4 grup wychodzi do ćwierćfinałów 8 zawodników z miejsc 1/2 do gry o miejsca 1-8; a pięciu z miejsc 3/4 gra o miejsce 9.
Mecze w eliminacjach M35, M40 I M45 rozgrywane są do dwóch wygranych setów, mecze w rozgrywkach pucharowych oraz w grupie damskiej rozgrywane są do trzech wygranych setów.
Sędziowanie
Sędzią głównymTurnieju jest Tomek Banasiak.
Mecze w eliminacjach sędziują zawodnicy przegrywający mecz na danym korcie. Obsadę meczy w fazie pucharowej ustala Sędzia Główny oraz organizator w porozumieniu z zawodnikami.

LOSOWANIE Losowanie eliminacji odbędzie się 19 listopada w klubie Squash4You o godzinie 21.00.

Wyniki losowania będą niezwłocznie umieszczone na stronie turniejowej.


Listy startowe (akt. 2010 11 19 godzina 14:14)

O kolejności na listach startowych decydują kolejno:

– wyniki w poprzednich imprezach SquashMasters
– aktualny ranking PFS

Panie

[1M 2009 MP][] Lucyna Kręcichwost [Bielsko Biała]
[2M 2008 MP][] Magdalena Knapik [Kraków]
[1M 2010 MW][] Agnieszka Komorowska [Warszawa]
[009][] Ola Wajman [Kraków]
[032][] Małgorzata Buksa [Tychy]

Panowie 35+

[2M2009MP][] Waldek Paturej [Warszawa]
[3M 2009MP][] Łukasz Nitka [Kraków]
[006][] Maciej Maciantowicz [Kraków]
[030][] Wojtek Kaźmierowski [Warszawa]
[060][] Piotr Pach [Tarnowskie Góry]
[085][] Mirek Łobos [Gliwice]
[134][] Sebastian Żółtek [Gorzów Wielkopolski]
[217][] Kamil Olszewski [Opole]
[248][] Piotr Zawirski [Łódź]
[309][] Marek Sroka (Gliwice)
[321] MAriusz Pietrzyk [Darłowo]
[341][] Sergiusz Matusiak [Warszawa]
[XXX][] Dawid Sukacz [Warszawa]
14.


Panowie 40+

[1M 2009 MP][] Jacek Szubert [Wrocław] MP 2009
[2M 2009 MP][] Włodek Grzelczak [Poznań]
[3M 2004 MP][] Tomek Nowak [Kraków]
[4M 2009 MP][] Robert Łuniewski [Warszawa]
[069][] Krzysztof Tyma [Gorzów]
[233][] Marcin Stępnik [Łódź]
[258][] Maciej Chrzanowski [Bytom]
[349][] Igor Sławiński [Łódź]
[XXX][] Paweł Styrylski [Kraków]
10.

Panowie 45+

[2M 2009 MP][] Mariusz Szymkowiak [Poznań]
[1M 2007 MP][] Jarek Glina [Warszawa]
[1M 2007 MP][] Jacek Ładny [Warszawa]
[2M 2007 MP][] Waldek Kobus [Warszawa]
[150][] Zenon Waniak [Wrocław Zakrzyce]
[221][] Tomek Krysicki [Zgierz]
[296][] Franek Pepliński [Kraków]
[553][] Jerzy Kaczmarek [Ostrów Wielkopolski]
[710][] Lesław Kaczor [Kraków]
[XXX][] Leszek Karwala [Nowy Sącz]
[XXX][] Roman Wilk [Częstochowa]
[XXX][] Maciej Kędzierski [Ostrów Wielkopolski]
[XXX][] Piotr Seweryn [Wrocław]
14.==================================== Z archiwum SquashMasters.pl ====

(c) wk

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).