2010 10 23/24 Wyniki Turniejowe
MY SQUASH OPEN Turnieje A i B

foto dzień pierwszy i drugi – poniżej zajawka – a więcej dla wszystkich, którzy zdecydowali się na konto na facebooku – tamże.

W sobotę i niedzielę 23 i 24 października w poznańskim klubie MySquash odbył się weekendowy maraton squasha złożony z Urodzinowego Turnieju A i B organizowanych przez MySquash dla uczczenia pierwszej rocznicy powstania klubu. Poza tym w NIKU rozegrano amatorski turniej dla zawodników spoza klasyfikacji PFS (wyniki tego turnieju znajdziecie na końcu tego artykułu).
Turniej A składał się z dwóch części. Juniorów przygarnął Piotr S. Seniorzy zagrali w urodzinowym klubie na sześciu kortach. Turniej był prowadzony przez zewnętrzną firmę m2000, której zaufał sternik Klubu Damian Maliński. Turniej A zgromadził ostatecznie prawie setkę uczestników, którzy rozegrali 250 meczy w dwóch klubach. Pierwszego dnia rozstrzygnięto rywalizacje juniorskie. I tak w Kategorii skrzatów czyli U11 najlepsi byli bracia Woziwodzcy – pierwszy był Filip a drugi Kuba przed Michałem Podziewskim.  W grupie U13 pierwsze miejsce zajęła Ola Podziewska przed Alicją Ostrowską i Maćkiem Kowalskim. W U15 wygrał faworyt – Piotr Hemmerling przed Krzysztofem Dobrzeleckim oraz (niespodzianka!!!) dopiero trzecim Maxem Kierszką. Wśród najstarszych juniorów najlepsza była Paulina Krzywicka która pokonała w finale Natalię Ryfę. Trzeci był Kuba Handschuh – grający po raz pierwszy w turnieju PFS.
Seniorzy grali w ratach – wśród panów niespodzianka, której należało się w końcu spodziewać. Po raz pierwszy w karierze turniej A wygrał Tomek Abramowski, w kilku słowach podczas dekoracji podziękował swoim przeciwnikom, sparringpartnerom oraz szefowi klubu – z którym był jak dotąd najbardziej związany. Tomek wygrywając te zawody zyskał zyskał status gwiazdy a jego dalsza droga sportowa to samodzielny byt na równi z pozostałymi klubami w Poznaniu. Drugie miejsce ostatecznie (po perypetiach software’owych) trafiło do Maćka Maciantowicza a trzecie do Marcina Karwowskiego, który pokonał (w rewanżu za ostatni turniej w Deskach) Kamila Dominiaka.  Finał damskiego turnieju wygrała Dominika Witkowska przed Anką Sikorską i Zuzą Sobierajewicz. Turniej damski to przede wszystkim udany powrót na korty Anki Sikorskiej.
Nieobecna na turnieju Anka Jurkun obchodziła urodziny w czeskiej Pradze, gdzie zagrała w damskim turnieju A zajmując bardzo dobre 18 miejsce. Towarzyszący jej Wojtek Nowisz zagrał także w Turnieju A (ale w innym klubie, bo w Czechach turnieje damskie, męskie i juniorskie rozgrywane są zupełnie osobno) i zajął miejsce 15.
Drugiego dnia rozgrywano turniej B w obsadzie OPEN i damskiej oraz mecze finałowe z soboty. W turnieju damskim pierwsze miejsce zajęła Magdalena Ryczko ukrywającą się momentami pod pseudonimem Zdzisława Sośnicka. Druga była Ewa Buczkowska a trzecia Kasia Woziwodzka. Wśród panów (wspieranych juniorami) najlepszy był Łukasz Stachowski przed Jarkiem Terleckim i Marcinem Herzogiem.

WYNIKI TURNIEJU URODZINOWEGO MYSQUASH

Wyniki Turniejów Juniorskich

Wyniki Turnieju Damskiego A

Wyniki Turnieju OPEN A

Wyniki Turnieju Damskiego B

Wyniki Turnieju OPEN B

Wyniki Turnieju w NIKU

Kolejność końcowa Pań:
1. Magda Skąpska
2. Joanna Wicher
3. Karolina Madajczyk
4. Marzena Spruta

Wyniki OPEN
======================================

Informacje o szczegółowe (zasady zgłoszeń, opłaty, listy startowe, noclegi, nagrody itp) są na stronie turniejowej MySquash.

pozdr/wk

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).