2011 04 16/17 Wyniki Turniejowe
Turniej A. e-kwiaty.pl CUBE Squash OPEN 2011. Mistrzostwa Polski Wschodniej
TURNIEJE JUNIORSKIE W MYSQUASH
Sopot z Tomasem Hrazskym
Tychy U Przewoźnika

Poza turniejem OPEN i Damskim A w Lublinie rozegrano turnieje:
● juniorskie w MySquashu (Poznań)
● XEXPERT.PL CUP w Sopocie, którego promotorem był Tomas Hrazsky.
● U Przewoźnika w Tychach.

W Poznaniu największy sukces i zarazem niespodzianka to przełamanie Krzysia Dobrzeleckiego – Bubelosa czyli porażka Piotrka Hemmerlinga w finale U15. Do niedawna utarty schemat finałów U15 to porażka Krzyśka z Piotrkiem w piątym secie. Tym razem Krzysztof wygrał 3/0. Ale czy to wystarczy na IMP?
Trzecie miejsce zajął warszawiak Maciek Słowiński.  Pozostałe wyniki raczej bez niespodzianek. Czyli U11 to finał braci Woziwodzkich czyli Filip przed Kubą a trzeci był debiutujący w turniejach Adam Rektor. U13 to dominacja Kariny Tymy (już importowanej gwiazdy z Wielkiej Brytanii). Karina wygrała z Kubą Wierszyłłowskim a trzeci był Piotr Śliwowski. Dopiero siedemnasty (!!!) Franek Połencki.  W najstarszej kategorii U17 wygrał Adam Pełczyński przed Kubą Handshuhem i Kubą Czarneckim.
Pełne wyniki turniejów juniorskich można znaleźć poniżej na diagramach.

W Sopocie wygrał organizator czyli Tomas Hrazsky, drugie miejsce zajął Darek Korzeniewski a trzecie Artur Gałka który wygrał z Piotrkem Pakułą. Rakietę KARAKAL wylosował Dominik Kowalski 😉

W Tychach tym razem zagrał kwiat śląskiego squasha, który nie wybrał się do Lublina. Wygrał Szymon Wolek przed Grześkiem Gigoniem i Mirkiem Łobosem. Już poza podium ulokowali się (4) Maciek Kondziołka, (5) Marcin Janik, (6) Rafał Przewoźnik (8) Maciek Breguła. Finał Pocieszenia wygrał Seweryn Słanek.

Turniej OPEN w Lublinie wygrał (pomimo imprezowego podejścia do pobytu w Lublinie) Kama Khan. Zawodnik z Monachium pokonał (równie imprezowego) Eduardo Gonzalesa de Chaves z Teneryfy. W finale padł wynik 3/1 [-5,4,5,5]. Kama jak zwykle (w poważnych meczach) w pierwszym secie “badał” przeciwnika. Poza tym nikomu nie oddał seta. Eduardo jedynego seta podarował w półfinale Marcinowi. W meczu o trzecie miejsce Wojtek Nowisz dość łatwo wygrał z Marcinem Karwowskim 3/0 [7,9,9]. Pozostałe mecze turnieju (także damskiego i juniorskich) widoczne są poniżej.

Finał kobiecego turnieju to klasyk Witkowska/Jurkun rozstrzygnięty na korzyść Dominiki 3/2 [-12,8,14,-9,13]. Jak widać łatwo nie było. Trzecie miejsce to już właściwie pewniak na podium IMP czyli Paulina Krzywicka przed Zuzą Sobierajewicz. A  trzeba pamiętać, że dzień wcześniej Paulina zagrała 6 meczy w OPEN i pogoniła kota paru facetom zajmując ostatecznie 35 miejsce!!!.
Dopiero 7 i 8 miejsca zajęły pozostałe dziewczęta z Poznania (Ewa i Natalia) przegrywając w półfinale o miejsce piąte z duetem sióstr Borek (piąta Sylwia i szósta Klaudia).

Nagrodę Specjalną FAIR PLAY
ufundowaną przez Polską Fundację Promocji Sportu otrzymał zawodnik Paweł Szostek za wybitnie sportową postawę w meczu z Maciejem Maciantowiczem.

Zapraszam na mój profil na facebooku – jest kilka fotek z soboty, mniej lub bardziej wesołych 🙂

WYNIKI TURNIEJÓW

SOPOT

POZNAŃ


WYNIKI LUBELSKIEGO TURNIEJU

TURNIEJ DAMSKI

TURNIEJ OPEN

  1. Waldku, ratujesz sytuacje podając bieżące wyniki dla nielicznych nieobecnych 🙂

    Comment by Tomasz — 2011/04/16 @ 16:06

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).