2010 12 15
Artykuł Promocyjny
http://www.e-rezerwuj.net/

http://www.e-rezerwuj.net/img/logo.pnghttp://www.e-rezerwuj.net/img/logo.pnghttp://www.e-rezerwuj.net/img/logo.png

Efektywne zarządzanie rezerwacjami w klubie sportowym

Prowadzisz klub sportowy, wynajmujesz korty lub tory bowlingowe?
Chciałbyś efektywnie zarządzać rezerwacjami oraz obniżyć czas obsługi klienta?
Jeżeli tak, system Rezerwuj.net jest dla Ciebie.

www.e-rezerwuj.net

Rezerwuj.net to system pozwalający usprawnić obsługę rezerwacji miejsc na obiektach sportowych. Został zaprojektowany i zbudowany tak, aby do minimum skrócić czas obsługi klienta składającego rezerwację. Pozwala na prowadzenie rezerwacji dla niemal każdego rodzaju usługi. Łatwość i intuicyjność obsługi pozwalają na znacznie bardziej efektywną organizację pracy.

Rynkowa nisza

Na rynku obecne są systemy obsługujące zarządzanie rezerwacjami, jednak większość z nich posiada pewne wady. Wymagają dużego udziału obsługi w procesie składania rezerwacji, są jednostanowiskowe. Nie są też zintegrowane z systemami fiskalnymi czy zarządzającymi obiektem.
Rezerwuj.net pozwala na uniknięcie tych problemów. – Dzięki nowoczesnym technologiom możliwa jest automatyzacja istniejących usług oraz stworzenie nowych – dotychczas niedostępnych, które znacznie uproszczą zarządzanie klubem – mówi Damian Maliński z Rezerwuj.net.

System Rezerwuj.net pomocny dla klubu

System ułatwia zarządzanie obiektem dzięki możliwości programowego „uruchamiania” kortu z poziomu aplikacji: włączenie oświetlenia, klimatyzacji, otwarcie drzwi. Pozwala też na aktywację kortu/rezerwacji przez Klienta za pomocą dostarczonej mu karty chipowej. System pozwala też na wysyłanie powiadomień, np. o promocjach, poprzez SMS, e-mail .

…oraz dla klienta

System jest dostępny w każdym miejscu poprzez przeglądarkę internetową. Klient dokonując rezerwacji zostanie powiadomiony o wolnych terminach, które może zarezerwować w czasie rzeczywistym.

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

DOTACJE NA INNOWACJE

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

RSS feed komentarzy.

Komentarze są wyłączone.

Strona główna Kontakt
Copyright © 2009 Squashmasters.pl   WordPress  Artykuły (RSS) and Komentarze (RSS).