NOWY SEZON – ISLAVERDE (44) – Info

<H3>NOWY SEZON – ISLAVERDE (44) – Info</H3> WYNIKI LIGOWE RANKING


Czerwcowa (C5) kolejka w środę 29 czerwca.
Czy widzimy się na kortach? ;-))

PARTNEREM OSTATNIEJ CZERWCOWEJ KOLEJKI JEST

STACJA GRAWITACJA

pozdr/wk
[501 160 522]


Aktualizacja: 2022 06 23 godzina 09:14


AKCJA TESTOWANIE RAKIET – TESTUJ

DO DYSPOZYCJI ZAWODNIKÓW BĘDĄ TRZY RAKIETY:

STACJA GRAWITACJA

BLACK KNIGHT – CONQUEROR 

KARAKAL – RAW120

KARAKAL – RAW130

CDN…..


29 CZERWCA TO JUŻ WAKACJE… 

DZIĘKUJĘ ZA ODWAGĘ…… 😉

Wstępna subskrypcja podziałów grup wynikająca ze/spadków/rezygnacji/delegacji/testów/kwarantann i innych sytuacji.
Uwaga: znak zapytania [ ? ] przy nazwisku nie gwarantuje startu w rozgrywkach….

19-21 [A ELITA] NOWE KORTY 2/4

Marcin Lohmann M
Grzesiek Leśniak BF
Kuba Krysicki MT
Mikołaj Modrzewski
Bartek Knedler G
Kacper Kozikowski BF
[ ]

19-21 [B Przedsionek piekła] KORTY 5/7

Sebastian Grzelak M
Maciek Skerczyński X
Łukasz Górbski M
Tomek Kwiatkowski MT
Marcin Komorowski B
Michał Zakrocki B
Nicolas Studziński B

19-21 [C1/C2 Aspiranci] KORTY 9/10

Szymon Szmyd M
Zbyszek JędrzejewskI M
Oskar Wala M
Martin Hyams B
Tomek Brede B
[ ]
[ ]

Grzegorz Gago X
Norbert Wysokiński M
Krzysiek Furtok M
Adam Sadowski M
Adam Kowieski M
[ ]
[ ]

[Rezerwa] 19-21

Kuba Jędrzejczak M
Michał Jończyk BM
Marcin Maląg M

Dominik Kobylarz MT
Robert Zych M
Sebastian Pietrzak B

21-23 [D Nadzieja na lepszą godzinę] KORTY 2/4 i 5/7

Darek Malewski BF
Radek Dorniak M
Hubert Brzezawski M
Jędrzej Pałka MT
Mariusz Księżnik BF
Przemek Milczarek M
Krystian Dziubek MT
Waldek Knedler B

21-23 [E mała stabilizacja] KORTY 5/7

Piotr Bachański M1
Błażej Szczepanowski G
Maciek Dobrzański M
Paweł Zaręba MT1
Kuba Lupa MF
Piotr Lemberski M
Patryk Pietnoczko TM
Waldek Kobus [ ]

21-23 [F aspiranci do elity KORTY 9/10]

[ ]

[Rezerwa] 19-21-23

Piotr Dzierżewicz B
Czarek Kramp B
Marcin Stawowczyk

Mariusz Pietkiewicz X
Kamil Lewicki X
Tomek Piątek M
Marcin Borycki X

[Zamrażarka]

[ ]

——————————————-
[ ] Wolne miejsce zadzwoń 501 160 522


pozdr/wk


STACJA GRAWITACJA

Mistrzostwa Warszawy Juniorów 2021


Sponsorem strategicznym Turnieju jest Medicalgorithmics S.A.

Sponsorem oficjalnym Turnieju jest wydawnictwo ARYSTOTELES

Wydawnictwo Arystoteles


Partnerem technologicznym Turnieju jest system organizacji lig i turniejów tournament.tools


Klub Turniejowy

Play Kwadrat (Łady koło Raszyna)


WYNIKI TURNIEJÓW /









https://tournament.tools/competition/11662#/viewer


Listy startowe:



Okulary ochronne

Przypominaj, że zapewniasz z RRI:
“Każdy zawodnik startujący w turnieju juniorskim jest nam, zapewniamy noszenia kasków podczas pobytu na korcie. Naruszenie tego przepisu skutkować takimi samymi karami jak za złe zachowanie.”
Wszyscy startujący w turnieju mają względny poziom trudności/masek ochronnych.
Przypomnijmy również, że przyłączamy się również, że dołączamy również na kasę.


Piłki

Turnieje rozgrywane są następującą kolejką piłeczkami:
GU9, BU9 – piłka z kropką,
GU11, OU11 – piłka z żółtą kropką,
Pozostałe kategorie wiekowe: piłka z dwiema żółtymi kropkami.


pozdr/wk

X Mistrzostwa Warszawy Juniorów 2019. PZSq A

logo turnieju


Podstawowe informacje o pierwszym Turnieju PFS A Sezonu 2019/2020.


Sponsorem strategicznym Turnieju jest Medicalgorithmics SA


Partnerem turniejowym Turnieju jest system organizacji lig i turniejów turniejowych.narzędzia


Klub Turniejowy

Play Kwadrat (Łady koło Raszyna)


Medaliści

BU11:
1 Mateusz Lohmann
2 Mikołaj Dunał
3 Kazimierza Leszczyńskiego
GU11:
1 Zuzanna Góra
2 Ewa Kozłowska
3 Maria Tuleja
BU13:
1 Karol Krysiak
2 Szymona Lohmanna
3 Mateusza Lohmanna
GU13:
1 Tola Otrząsek
2 Martyna Malinowska
3 Wiktoria Grodzka
BU15:
1 Leon Krysiak
2 Jakub Zimecki
3 Aleksander Kozik
GU15:
1 Tola Otrząsek
2 Martyna Malinowska
3 Jagoda Góra
BU17:
1 Kajetan Lipski
2 Mateusz Marcinkowski
3 Łukasz Marcinkowski
GU17:
1 Sonia Rak
2 Zofia Parafiniuk
3 Joanna Wilk
BU19:
1 Kajetan Lipski
2 Robert Janasiewicz
3 Jakub Dyczkowski

Wyniki szczegółowe
Drabinki BU11
Drabinki BU13
Drabinki BU15
Drabinki BU17
Drabinki BU19
Drabinki GU11
Drabinki GU13
Drabinki GU15
Drabinki GU17


Listy startowe


Okulary ochronne

Przypominaj, że zapewniasz z RRI:
“Każdy zawodnik startujący w turnieju juniorskim jest nam, zapewniamy noszenia kasków podczas pobytu na korcie. Naruszenie tego przepisu skutkować takimi samymi karami jak za zachowanie.”
Wszyscy startujący w turnieju mają względny poziom/masek ochronnych.
Przypomnijmy również, że przyłączyć się również, że dołączamy również na kasę.


Piłki

Turnieje rozgrywane są następną kolejką piłeczkami:
GU9, BU9 – piłka z kropką,
GU11, OU11 – piłka z żółtą kropką,
Pozostałe kategorie wiekowe: piłka z dwiema żółtymi kropkami.


pozdr/wk