Mistrzostwa Świata w Squashu MASTERS

ZAPISY DO MISTRZOSTW ŚWIATA KOŃCZĄ SIĘ 17 LIPCA O PÓŁNOCY

NIE ZWLEKAJ!!!!!!!

LISTY STARTOWE SĄ NA STRONIE
https://wsf.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=7580B36F-85DC-4E85-B587-98B253C9CAAE

LIGA SQUASHMASTERS 2023 (46) – Info + WYNIKI

Czwarta kolejka Noworocznej Ligi SQUASHMASTERS 2023 odbyła się w środę 25 stycznia. Rozegraliśmy znowu 7 grup (4 o 19 i 3 o 21).  W A najlepszy był Marcin Maląg (8/4), w B wygrał Tomek Musiał (10/2), w równoległych C1/C2 triumfowali: Zbyszek Jędrzejewski (9/3) i Oskar Wala (10/2), w D wygrał Piotrek Dzierżewicz (10/2) a w E1/E2 triumfowali (obaj 11/1) Piotrek Lemberski i Paweł Fronc.

================================

Zapraszam do kolejnych rozgrywek SQUASHMASTERS 2023

SPOTYKAMY SIĘ W ŚRODĘ – 1 LUTEGO o 19 i 21.

Planowane składy – aktualizacja 2023-01-26 14:19

START [19:00]

Grupy A / B / C1/C2  Korty 2/4+5/7+9/10 + 6/8

WSTĘPNE SKŁADY GRUP:

A Marcin Lohmann
A Krzysztof Januszewski
A Piotr Zieliński BZ
A Marcin Maląg MM
B Tomek Musiał M
B Sebastian Grzelak
[ ] 11

A Michał Jończyk BM
A Kacper Kozikowski
B Marcin Komorowski B
C Krzysiek Furtok
C Robert Zych
C Oskar Wala
C Zbyszek Jędrzejewski

B Martin Hyams
B Bogdan Mykhaylo
C Adam Sosnowiec
C Darek Malewski
D Mariusz Księżnik BFT
[ ] 10
[ ] 9

B Grzegorz Leśniak
B Dominik Kobylarz
C Radek Dorniak M
C Paweł Trela
D Piotr Dzierżewicz B
[ ] 8
[ ] 7

free place – call 501 160 522

Start [21:00]

korty [2/4/6+5/7]+[2/4+5/6/7]

Grupy D1 / D2 / E / F

D Hubert Brzezawski M
D Kuba Bąk B
C Adrian Szwarocki B 
C Piotr Bachański
E Piotr Lemberski M
E Paweł Fronc M
[ ] 6

D Waldek Kobus
C Michał Zyśk M
E Przemek Milczarek M
Kamil Lewicki
E Waldek Knedler B
C Adam Roś M
[ ] 5

E Olek Martyniuk
E Jon Mills
E Dymitr Muhamednazarov B
E Remigiusz Bedluk
[ ] 4
[ ] 3
[ ] 2

E Sebastian Zacharko
D Maciek Dobrzański M
D Paweł Zaręba MT1
E Karol Wachnik X ???
E Tikhon Levchenko B
E Wojtek Hołda M
E Bartosz Tybus M
E Maciej Czerwiński X
[ ] 1

free place – call 501 160 522

Zamrażarka:

E Łukasz Smolak
E Tomek Jawor X
Maciek Skerczyński X ???
Darek Kaczmarczyk M ???

do wyjaśnienia na 11 wolnych miejsc:

Wojtek Musielak B ?
Kuba Krysicki MT ?
Szymon Szmyd ?
Robert Koenig ?
Kamil Majczak M ?
Bartek Pelc B ?

Sebastian Pietrzak B ?
Angel Garcia del Pozo ?
Marcin Stawowczyk ?
Błażej Szczepanowski B ?
Tomek Piątek M ?
Czarek Kramp B ?
Darek Kulig M ?
Mariusz Pietkiewicz B ?
Janusz Zadworny B ?
Grzegorz Gago M ?
Jarosław Kołton ?
Piotr Żak ?
Jagoda Sidor B ?
Marcin Bronkowski M [b] ?
Jacek Samociuk ?
Kuba Jędrzejczak M ?

 

do zobaczenia na Lidze………………….

pozdr

waldek

 

 


Noworoczna (S3) kolejka w środę 18 stycznia 2023.
WYNIKI TRZECIEJ KOLEJKI 2023

[Uwaga  na przeglądarkę – chrom i firefox działają na PC, na komórkach niekoniecznie]

 

WYNIKI LIGI SQUASHMASTERS 2023



RANKING LIGI SQUASHMASTERS 2023

[10 najlepszych wyników z okresu: styczeń – kwiecień 2023]


Awaryjny dostęp do statystyk i wyników:
https://tournament.tools/info/liga,portal/12/12.html#/kolejka/21241

 


Mistrzostwa Warszawy Juniorów 2021


Sponsorem strategicznym Turnieju jest Medicalgorithmics S.A.

Sponsorem oficjalnym Turnieju jest wydawnictwo ARYSTOTELES

Wydawnictwo Arystoteles


Partnerem technologicznym Turnieju jest system organizacji lig i turniejów tournament.tools


Klub Turniejowy

Play Kwadrat (Łady koło Raszyna)


WYNIKI TURNIEJÓW /









https://tournament.tools/competition/11662#/viewer


Listy startowe:



Okulary ochronne

Przypominaj, że zapewniasz z RRI:
“Każdy zawodnik startujący w turnieju juniorskim jest nam, zapewniamy noszenia kasków podczas pobytu na korcie. Naruszenie tego przepisu skutkować takimi samymi karami jak za złe zachowanie.”
Wszyscy startujący w turnieju mają względny poziom trudności/masek ochronnych.
Przypomnijmy również, że przyłączamy się również, że dołączamy również na kasę.


Piłki

Turnieje rozgrywane są następującą kolejką piłeczkami:
GU9, BU9 – piłka z kropką,
GU11, OU11 – piłka z żółtą kropką,
Pozostałe kategorie wiekowe: piłka z dwiema żółtymi kropkami.


pozdr/wk